Ak Parti yeni yönetimi Başer başkanlığında ilk toplantısını yaptı
A TAKIM BELiRLENDi

AK Parti Yozgat İl Teşkilatı 7. Olağan Kongresi sonrasında ilk toplantısını teşkilat binasında gerçekleştirdi.
Toplantıda İl Başkanı Yusuf Bayer, Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Gençlik Kolları Başkanı ve İl Kadın Kolları Başkanı hazır bulundu.
Geçtiğimiz hafta yapılan kongrede göreve gelen yeni yönetim, ilk yönetim kurulu toplantısını tam kadro yaptı.
Yusuf Başer başkanlığında ilk toplantısını yapan yönetim kurulu, görev dağılımı ve yapılacak çalışmalar üzerine görüşmelerde bulundu. AK Parti’de yeni yönetimi yürütme kurulunu da belirledi. AK Parti’nin 2023 hedefinde yoğun bir çalışma içerisine girecek yürütme kurulunda şu isimler yer aldı:
İl Başkanı Yusuf Başer, Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı Ahmet Nuri Özel, Teşkilat Başkanı Mehmet Taşdemir, Seçim İşleri Başkanı Hasan Kandemir, Tanıtım ve Medya Başkanı Suat Tinel, Dış İlişkiler Başkanı Nizam Akdoğan, Sosyal İşler Başkanı Nurullah Nurdoğan, Yerel Yönetim Başkanı Halil Şahbaz, Ekonomi İşleri Başkanı Fahri Asil, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Ömer Faruk Tokat, İdari ve Mali İşler Başkanı M. İhsan Varol, AR-GE Başkanı Mehmet Ali Şıvgın, İnsan Hakları Başkanı Hacer Güçlü, Çevre, Şehir ve Kültür Başkanı Nurdan Taşarsu, İl Sekreteri Ahmet Mithat Çakıroğlu,
AK Parti il Yönetim Kurulu üyeleri ise şunlar
Ahmet Erkoç, Durak Tetik, Enes İşbilen, Erva Kevser Yurtlu, Hacı İhsan Çelik, Hakan Katlan, Halit Zafer, Harun Koldemir, Hasan Türkekul, Hatice Akgül, Hatice Eraslan, Hatice Sarı Öcal, İbrahim Doğan, İhsan Yıldız, Leyla Dönmez, M. Necmettin Doğan, Mervenur Aktimur, Mesut Açıkgöz, Mustafa Gökberk, Nuh Temiz, Osman İçme, Osman Öncül, Ruziye Öngel, Salih Altıntaş, Şükrü Murat
Başkan Başer, kongrede gösterilen gayret ve çalışma için arkadaşlarına teşekkür ederek, “Kongremizi tamamladık. Şimdi bir sonraki kongreye kadar üzerimize verilen sorumluluğu en iyi şekilde taşımak üzere çalışmaya başlıyoruz. Yozgat’ın en önemli sorunları öncelikli olmak üzere tüm konularda müdahil olacak ve en iyi çözümlerin üretilmesi için hep beraber gayret göstereceğiz. Yeni yönetimimiz ilimiz ve partimize hayırlı olsun. İnşallah en güzel hizmetleri beraber vereceğiz.” dedi.

Yorumlar