AK Parti Sosyal İşler Başkanlığı tarafından, Otizmli Küçükşahin ailesini ziyaret gerçekleştirildi.
AK Parti’den anlamlı ziyaret

AK Parti Sosyal İşler Başkanı Nurullah Nurdoğan, toplum da otizme farkındalık oluşturup, toplumu otizm alanında bilinçlendirmek otizmli çocuk ve yetişkinlerin yaşam kalitelerini arttırmaya yönelik çalışmaların yapılması gerektiğini söyledi.
AK Parti Sosyal İşler Başkanlığı tarafından, Otizmli Küçükşahin ailesini ziyaret gerçekleştirildi.
AK Parti Sosyal İşler Başkanı, İl Başkan Yardımcısı Nurullah Nurdoğan, Yönetim Kurulu Üyeleri Hatice Akgül, Osman İçme, Osman Öncül, Mücahit Doğan ve Bedirhan Arslan’dan oluşan AK Parti heyeti, Dünya Otizm Farkındalık günü nedeniyle Yozgat'ta Küçükşahin ailesini ziyaret etti.
Otizmli aileyi ziyarette bir süre sohbet eden AK parti heyeti, aile ile birlikte olmaktan mutluluk duyduklarını dile getirdiler.
AK Parti Sosyal İşler Başkanı Nurullah Nurdoğan, toplum da otizme farkındalık oluşturup, toplumu otizm alanında bilinçlendirmek otizmli çocuk ve yetişkinlerin yaşam kalitelerini arttırmaya yönelik çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.
Otizm bir hastalık değil bir farkındalık olduğuna değinen Nurdoğan, toplumun her kesimine önemli görevler düştüğünü aktardı.
Duygusal anların yaşandığı ziyarette, H. İbrahim Küçükşahin annesi çok memnun kaldıklarını, oğlunun bu durumuna çok şükrettiklerini dile getirdiler.
REŞİT ÜNAL

Yorumlar