AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, beraberinde AK Parti İl Başkanı Çelebi Dursun ve Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse ile Yozgat 100.Yıl Sanayii Sitesi Kooperatifi'ni ziyaret etti.
Başer esnafla buluştu

AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, beraberinde AK Parti İl Başkanı Çelebi Dursun ve Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse ile Yozgat 100.Yıl Sanayii Sitesi Kooperatifi'ni ziyaret etti. Milletvekili Başer, 100. yıl Sanayii Sitesi Kooperatif Başkanı Murat Dereli'den sanayici esnafının talep ve sorunları hakkında bilgi aldı. Başer,"Başkanım şahsında sanayici esnafı kardeşlerime hayırlı ve bereketli işler diliyor, muhabbetlerimi sunuyorum" ifadelerine yer verdi.
Yerköy'de yurt binasını inceledi
"Yerköy'ümüzde yapımına devam ettiğimiz ve gelecek dönem hizmete açacağımız 400 kişilik öğrenci yurdu inşaatımızda incelemede bulunduk. Ne mutlu geleceğimizin teminatı yavrularımıza otel konforunda yurtlar yapıyoruz" diyen Milletvekili Başer, Yerköy ilçesinde inşaatı devam eden 400 kişilik yüksek öğrenim kız öğrenci yurdunda incelemelerde bulundu.
Başer, Yurt inşaatı hakkında şantiye yetkililerinden bilgi alarak,Yozgat genelinde 7 bin 600 öğrencinin KYK yurtlarında kaldığını, Yerköy'de yapımı devam eden yurdunda 2020 yılında faaliyete geçeceğini dile getirdi.

Yorumlar