Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, Yozgat Belediyesi Bozokspor’u antrenmanda ziyaret ederek yöneticiler, teknik heyet ve futbolcularla bir araya geldi.
 Başkan Köse’den takıma moral ziyareti

Yozgat 1. Amatör Küme ve Play-Off grubunu namağlup tamamlayan mavi-beyazlılar 15 Nisan Cuma günü Sorgun Belediyespor ile oynayacakları önemli maç öncesi hazırlıklarını sürdürüyor.
İlhan Özbay yönetiminde çalışmalarını sürdüren Yozgat Belediyesi Bozokspor’da hedef Bölgesel Amatör Lig (BAL)’e yükselmek. Şehir Stadyumu Yan sahada çalışmalarına devam eden takımı Belediye Başkanı Celal Köse ziyaret etti.
Teknik heyetle ve sporcularla sohbet eden Başkan Köse önemli maç öncesi oyunculara moral verdi. Takıma BAL yolunda başarılar dileyen Başkan Köse,” Yozgat 1. Amatör Lig’de namağlup şampiyon olan Yozgat Belediyesi Bozokspor yönetimiz, teknik heyetimiz ve futbolcu kardeşlerimizle antrenmanda bir araya geldik. Sorgun Belediyespor ile oynayacağımız Play-Out mücadelesi öncesi takımımız çalışmalarına devam ediyor. Teknik heyetimize ve futbolcu kardeşlerime Cenabı Hak’tan Bölgesel Amatör Lig yolunda başarılar niyaz ediyorum” ifadelerini kullandı.
15 Nisan Cuma günü Şehir Stadyumu yan saha da Yozgat Belediyesi Bozokspor ile Sorgun Belediyespor oynanacak maç sonrasında şehrimizi BAL’da temsil edecek ikinci takım belirlenmiş olacak. Maça Yozgat’tan ve Sorgun’dan çok sayıda taraftarın katılması bekleniyor.

Yorumlar