İYİ Parti İl Başkanı ve Türk Eğitim Sen eski il temsilcisi Seyfi Bayrak son yolculuğuna uğurlandı.
BAYRAK SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Önceki gün Yenifakılı'da bir dizi ziyaret gerçekleştirdikten sonra Yozgat'a dönüş yolunda parti il yöneticileri ile birlikte geçirdikleri trafik kazası sonrasında hayatını kaybeden Bayrak Çapanoğlu Büyük Camii'nde kılınan cenaze namazına müteakip Sarıtopraklık Mezarlığı'na defnedildi.
DUALARLA UĞURLANDI
Geçirdiği trafik kazası sonrası hayatını kaybeden İYİ Parti İl Başkanı Seyfi Bayrak sevenleri tarafından son yolculuğuna dualarla uğurlandı. Çapanoğlu Büyük Camii'nde kılınan cenaze namazına parti yöneticileri, il protokolü ve çok sayıda vatandaş katıldı. Cenaze merasimi dolaysıyla Yozgat'a gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener merhumun eşi Fatma Bayrak'ı yalnız bırakmadı. Akşener ilimizde yaptığı ilk ziyareti ise merhum Seyfi Bayrak'ın evine giderek gerçekleştirdi. İYİ Parti Yönetim kademesinin tamamının katıldığı cenaze merasimi sonrası merhum, Sarıtopraklık Mezarlığı'na defnedildi.
KARABACAK İÇİN TÖREN BUGÜN
Yenifakılı ziyareti sonrası trafik kazası geçiren İYİ Parti İl Yönetimi'nden hayatını kaybeden bir diğer isim ise İl Başkan Yardımcısı Ahmet Şükrü Karabacak oldu. Karabacak'a ilk müdahale Boğazliyan Devlet Hastanesi'nde yapılırken daha sonra Bozok Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesine sevk edilmişti. Burada yapılan tüm müdahalelere rağmen Karabacak hayat mücadelesini kaybetti. Yurt dışında bulunan kızının da merasime katılabilmesi için merhumun cenaze töreni bugün Cuma Namazı'na müteakip gerçekleşecek. Hakimiyet Gazetesi olarak merhumlara Allah'tan rahmet, Bayrak ailesi, İYİ Parti ailesi ve tüm sevenlerine başsağlığı dileriz.

Yorumlar