Bilal Şahin Hafız Erkek Kur’an Kursu ve Naciye Afet Şahin Hafız Erkek Kur’an Kursunda eğitimlerine devam eden öğretmen ve öğrencilere çeşitli hediyelerin dağıtımı gerçekleştirildi.
Bilal dedelerinden hediye

Hayırsever İş insanı Bilal Şahin, Yozgat İl Müftülüğü bünyesinde faaliyet gösteren Kur’an Kursu öğrencilere yeni yıl hediyesi gönderdi.
İl Müftüsü Salih Sezik tarafından Bilal Şahin Hafız Erkek Kur’an Kursu ve Naciye Afet Şahin Hafız Erkek Kur’an Kursunda eğitimlerine devam eden öğretmen ve öğrencilere çeşitli hediyelerin dağıtımı gerçekleştirildi.
Hayırsever İş İnsanı Bilal Şahin, öğrencilere yeni yıl hediyesi göndererek onların mutluluklarına ortak olmak istediğini söyledi.
İş İnsanı Şahin, “Bilal Şahin Külliyesi içerisinde bulunan Bilal Şahin Hafız Erkek Kuran Kursu’nda eğitimlerini gören 39 talebe ve 4 öğretmene ve Naciye Afet Şahin Hafız Erkek Kuran Kursu’nda 48 öğrenci ve 4 öğretmene yeni yıl hediyesi göndererek dağıtımları yapıldı. Öğrencilerimize Ajanda, kalem, çorap, dezenfektan, maske, Kolonya, zikir matik, tırnak makası’ndan oluşan hediye paketlerini teslim ettim. Öğrencilerimizden istediğim çalışsınlar, okusunlar ve ahlaklı birer evlat olsunlar” diye konuştu.
Hayırsever İş İnsanı Bilal Şahin’in gönderdiği hediyeleri teslim alan ve öğrencilere dağıtan İl Müftümüz Salih Sezik ise, “Ben Bilal Ağabeye huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Bize bu camiyi, külliyeyi, Kur’an Kursunu ve birçok dini hayır hizmeti yapıyor. Bundan dolayı sizden tek bir şey istiyoruz. Çok çalışmanızı ve başarılı olmanızı istiyorum” dedi.
İl Müftüsü Salih Sezik, “Bilal dedeniz ve Hayırsever İş adamımız hediyeleri size gönderdi. Allah ondan razı olsun. Sizden tek istediği çok çalışmanız, başarılı ve ahlaklı birer evlat olmanızı istiyor. Bilal dedenize de dua edin” diye konuştu.

Yorumlar