Yarı yıl talinin başlamasıyla birlikte karne heyecanı yaşayan İlköğretim öğrencilerine en güzel hediyelerden birtanesini Bölükbaşı Halısaha tesisi sahibi Ertuğrul Bölükbaşı verecek.
BÖLÜKBAŞINDAN KARNE HEDİYESİ

İçinde sporsun barındığı her sosyal sorumluluk projesinde yer alan Ertuğrul Bölükbaşı ilköğretim öğrencilerine karne hediyesi olarak 22-23 Ocak tarihlerinde 14:00 ila 17:00 saatleri arasında Bölükbaşı Halı Saha Tesislerini ücretsiz kullandıracak.
Çocukların sporla birçok kötü alışkanğın üstesinden geleceğine inandığını söyleyen Bölükbaşı, “Tüm çocuklarımızın özellikle sanal alemden uzak sosyal bir aktivite ile sağlık için spor yapıp, arkadaş pörtvöyünü genişletmesi için çocoklarımıza karne hediyesi olarak 22-23 Ocak tarihlerinde saat 14:00 ila 17:00 arasında spor tesislerimiz ücretsiz olarak kullanıma açacağız. Çocuklarımıza hem yeni arkadaşlar tanıma şansı verip hemde yarı yıl tatilinin eğlenceli bir şekilde geçmesi adına elimizden gelem tüm imkanları sağlamak amacındayız. Tüm çocuklarımızı bu birleştiri etkinliğe davet ediyoruz” dedi.

Yorumlar