Çayıralan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bozdağ öncülüğünde Çayıralan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Veyis Altuntaş ve Çıraklık Eğitim Merkezi ile Ertuğrul Bey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Durmuş Öğer Çayıralan İlçesinde bulunan sivil toplum örgütlerini ziyaret ettiler.
Bozdağ'ın ziyaretleri sürüyor

Ziyaret edilen Ziraat Odası Başkanı Alparslan Berk, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Adem Güneş ve Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası Başkanı Veli Akdoğan ile sohbet ettiler.
Çayıralan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bozdağ başkanlara eğitim öğretime katkılarından dolayı teşekkür etti. Bozdağ, "İlçe de sağlıklı iletişim adına sıkıntı olmadığı faydalı ve güzel işler yapıldığında başkanlar tarafından gerekli desteği her daim gördüğüm için memnuniyet ziyareti olarak değerlendirelim. Öğrencilerimizin başarılı olmaları ve istenilen hedeflere ulaşabilmeleri birbirimizle olan sağlıklı etkileşim, maddi ve manevi desteklerle mümkün olabilir" dedi.
Sivil toplum örgütü başkanları da ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek eğitim öğretim adına, ilçemizin öğrencileri için imkanlarımız ölçüsünde her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade etti. Bozdağ, "Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile Çıraklık Eğitim Merkezi sivil toplum kuruluşları ile iç içe çalışmaktadır. Arzu edilen her eğitim öğretim faaliyetine gönülden destek vereceğimizi de ayrıca ifade ederiz" dedi.

Yorumlar