TFF 3. Lig 3. Grupta mücadele eden temsilcimiz Yozgatspor 1959 FK’nın hafta sonu oynayacağı Altındağ Beledieyespor karşılaşması için Yozgat Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ekipleri Bozok Şehir Stadyumu’nda çalışmalarını aralıksız sürüdürüyor.
BOZOK HAFTA SONUNA HAZIRLANIYOR

Yozgat’ta kar yağışının etkili olduğu son günlerde Bozok Şehir Stadyumu zemininde kar kalınlığı yaklaşık 20 santimetreye ulaşırken kırmızı siyahlı ekibin Cumartesi günü oynayacağı Altındağ Belediyespor karşılaşmasının ertelenmemesi için Yozgat Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ekipleri Bozok Şehir Stadyumu’nda çalışmalarını aralıksız sürüdürüyor.
Yozgat Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personeli zeminin futbol oynamaya elverişli hale gelmesi için hummalı bir çalışma içerisine girdi. Yozgat Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü edvanterine yeni kattığı traktör ile birlikte toplamda iki traktör ve birçok personeli ile stadyum zeminini ve tribün temizliklerini gerçekleştiriyor. Öte yandan edvantere yeni katılan traktörün sadece kar temizliğinde değil yeşil zemin için yapılacak birçok işlevde kullanacağı yetkililer tarafından belirtildi. 

Yorumlar