Yozgatspor 1959 FK’nın dün yaptığı antrenmanda sürpriz konukları vardı.
BÜYÜKLERİN YAPAMADIĞINI ÇOCUKLAR YAPTI

Bozok 15 Temmuz İlkokulu 3/A sınıfı öğrencileri kırmızı siyahlı takımın antrenmanını ziyaret ederek takıma baklava ikram ettiler.
Antrenman sonrasında sahaya giren 3/A sınıfı öğrencileri önce takımı destekleyen tezarühatlar ile oyuncuları çağırdı. Sonrasında ise oyuncularla karşılıklı olarak siyah-kırmızı, en büyük Yozgat şeklinde tezarühat yapan minikler futbolcular ve teknik heyetle birlikete objektiflere poz verdiler.

“MORAL VERMEK İSTEDİK”
3/A sınıf öğretmeni Şevket Ulubaş çocuklara spor ve Yozgatspor sevgisini tattırmak adına bu şekilde bir organizasyon yaptıklarını belirterek; “Sporun dostluk ve kardeşlik olduğunu çocuklarımıza öğretmek, şehrimizin takımının sevgisini çocuklarımıza aşılamak Yozgatspor’u sonuna kadar desteklediğimizi göstermek, futbolculara ve teknik heyete her zaman yanlarında olduğumuzu hissettirmek adına bugün tesileri ziyaret ederek tatlı ikramında bulunduk. İnşallah bu ziyaretimiz oyuncularımız, teknik heyet ve yönetime moral olmuştur. Hafta sonu oynanacak olan karşılaşmadan alacakları galibiyette öğrencilerimize hediye olur” dedi.

“ÇOK MUTLU OLDUK”
Çocukların gösterdiği performanstan dolayı kendilerini tebrik eden Yozgatspor Teknik Direktörü Fatih Kavlak, ziyaretten dolayı çok mutlu olduklarını ifade ederek, “Minik taraftarlarımızın ziyaretine çok sevindik. Gereçekten moral verici çok güzel bir organizasyon. Çocuklarımız sporun içinde bu şekilde sevgi ile büyürlerse ilerleyen zamanlarda örnek vatandaş olurlar. Çok sevindiğimizi tekrar belirterek organizasyonu düzenleyen tüm öğretmen ve velilerimize teşekkür ederiz. Bizimde çocuklarımız yapacağımız elimizden gelen bir şeyler olursa her zaöan destek vereceğmizi belirtmek isteriz” şeklinde açıklama yaptı.

Yorumlar