Yozgat 1. Amatör küme ligi Play-Off grubunda mücadele eden Çayıralan Esnafspor’a, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu tarafından başarı belgesi verildi.
ÇAYIRALAN ESNAFSPOR’A BAKANDAN BAŞARI BELGESİ

2019-2020 Yusuf Kenan Yılmaz Yozgat Amatör Lig sezonunu birincilikle tamamlayan Çayıralan Esnafspor, Play-Off grubunda da lider durumda bulunuyor.
Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu tarafından Çayıralan Esnafspor Klübüne başarı belgesi gönderdi. 2019-2020 Yozgat Yusuf Kenan Yılmaz Amatör liginde mücadele eden ve ligi birincilikle tamamlayan ve Play-Off müsabakalarında da birinciliğini sürdüren Çayıralan Esnafspor'a Bakan Kasapoğlu tarafından başarı belgesi gönderildi.
“AMATÖR SPOR KLÜPLERİMİZ TÜRK SPORUNUN BEL KEMİĞİDİR”
Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun ıslak imzası ile gönderilen başarı belgesinde,“Amatör spor klüplerimiz Türk sporunun bel kemiğidir, ruhudur. Sizlerin her yıl olduğu gibi 2019'da da, ülkemizin her köşesinde sporumuzu daha ileriye taşımak için canla başla çalıştığınızı biliyorum. Bu gayreti, önümüzdeki yıllara ve gelecek nesillere aktararak, bu toprağın çocukları için bir okul, bir yuva olmayı sürdürmenizi temenni ediyorum. Bu vesileyle emekleriniz için teşekkür ediyor, 2020 yılında da başarınızın devamını diliyorum” dedi.
“EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİZ”
Çayıralan Esnafspor kulüp başkanı Tuncay Varol ise beraberinde yönetim kurul üyesi Bahadır Yücel ve Teknik Direktör İbrahim Duygu ile yaptığı ortak açıklamada,“Takımımız adına bizlere bu başarı belgesini gönderen ve bizleri bu başarıya layık gören Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Kasapoğlu'na ve takımımıza emeklerini esirgemeyen Çayıralan Kaymakamımız Bekir Özen, ilçe ve belde Belediye Başkanlarımız Ömer Codar ve Muammer Çetin’e, İl Genel Meclis Üyelerimiz, Belediye Meclis Üyelerimiz, Siyasi Parti İlçe Başkanlarımız ve yönetimlerine, takımımıza maddi destekte bulunan sivil toplum kuruluşları, ilçemiz iş adamları, yurt dışındaki iş adamlarımız ve esnaflarımız olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Yorumlar