Eğitim-Bir-Sen 3 bin 500’e yakın sendika üyesine öğretmenler gününe özel hediyelerini ulaştırdı.
EBS, üyelerine hediye dağıttı

Eğitim-Bir-Sen Yozgat Şube Başkanlığı 24 Kasım Öğretmenler Günü öncesinde üyelerine telefon altlığı ve kolonya dağıttı. Üyelerinin hak ve menfaatleri her alanda koruyan Eğitim-Bir-Sen 3 bin 500’e yakın sendika üyesine öğretmenler gününe özel hediyelerini ulaştırdı.
Eğitim-Bir-Sen Yozgat Şube Başkanı Kenan Şerefli ve e yönetim kurulu üyeleri kendilerine verdikleri destekten dolayı da teşekkür ettiler.
Eğitim Bir-Sen Yozgat Şube Başkanı Kenan Şerefli, korona virüs salgınına karşı maske, mesafe ve temizliğin öncelikli kural olduğunu belirterek, üyelere ve öğretmenlere yönelik hediyeler dağıttıklarını söyledi.
Yozgat il genelindeki üyelere geçtiğimiz aylarda maske dağıtımı yaptıklarını belirten Şerefli, öğretmenler günü dolayısıyla telefon altlığı ve kolonya hediye ettiklerini ifade etti.
Uzaktan eğitime geçilmesi nedeniyle telefon alttıklarının kullanışlı olduğunu aktaran Şerefli, korona virüse karşı koruyucu özelliği bulunan kolonyanın da günlük ihtiyaç haline geldiğini aktardı. Şerefli, öğretmenler Günü anısına sendika üyesi öğretmenlere birer hediye almayı uygun gördüklerini belirterek “Çam sakızı çoban armağanı sayılabilecek hediyelerin maddi değerinden çok manevi değerinin ön planda olması bizleri mutlu ediyor. Bu yolla hem birlik ve beraberliğimizi pekiştiriyor” dedi.

Yorumlar