Tapu ve Kadastro 12. Bölge Müdür Yardımcısı Yılmaz Uzun’un Samsun’a, Kuveyt Türk Şube Müdürü Hasan Hüseyin Elitok’un Kırıkkale’ye Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesi Dr. Öğretim Üyesi Mehmet Akif Cansız’ın Manisa’ya tayini çıktı.
Hoş bir seda bıraktılar

Tapu ve Kadastro 12. Bölge Müdür Yardımcısı Yılmaz Uzun, Kuveyt Türk Şube Müdürü Hasan Hüseyin Elitok ve Yozgat Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesi Dr. Öğretim Üyesi Mehmet Akif Cansız için veda programı düzenlendi.
Tapu ve Kadastro 12. Bölge Müdür Yardımcısı Yılmaz Uzun’un Samsun’a, Kuveyt Türk Şube Müdürü Hasan Hüseyin Elitok’un Kırıkkale’ye Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesi Dr. Öğretim Üyesi Mehmet Akif Cansız’ın Manisa’ya tayini çıktı. Yozgat’ta faaliyet gösteren İnovasyon ekibi veda programı düzenledi. Programa Belediye Başkan Vekili Ahmet Topuz Hizmet- İş Şube Başkanı Ferman Zararsız, Nurullah Nurdoğan ve birçok davetli katıldı.
Yozgat İnovasyon Ekibi adına bir konuşma yapan Nurullah Nurdoğan, “Arkadaşlarımız Yozgat’ta hoş bir sada bırakarak aramızdan ayrılıyorlar. Ancak bu ayrılık fiziki bir aylıktır. Her zaman kalplerinin burada olduğundan hiç şüphemiz yoktur. İnovasyon ekibinin mottosu “hesabı değil, hasbî” olmaktır. Daha önceden aramızdan ayrılan birçok arkadaşlarımız da sürekli görüşmelerimiz devam etmektedir. Ve her yıl Yozgat’ta bir araya gelerek hasret gideriyor ve bir araya geliyoruz. Ancak bu sene pandemi nedeniyle bir araya gelme fırsatını bulamadık. Aramızdan ayrılan arkadaşlarımıza tüm İnovasyon ekibi adına yeni görev yerlerinde başarılar diliyoruz. Yollar açık olsun” dedi.
Tapu Kadastro Bölge Müdür Yardımcısı Yılmaz Uzun, İnovasyon ekibinin bir üyesi olmaktan çok mutlu olduğunu belirterek, Yozgat’tan ayrılırken unutulmayacak hatıraları da beraberinde götüreceğini ifada etti. Uzun, “hesabı değil, hasbi duygulara sahip olan kişilerden oluşan bir topluluğun üyesi olmak ayrıcalıktır. Bundan böyle Samsun’da bir dostunuz bir kardeşiniz ve bir eviniz var” dedi.
Hasan Hüseyin Elitok ve Dr.Mehmet Akif Cansız da birer teşekkür konuşması yaptılar. Programın sonun da plaket ve hediyeler takdim edildi.
Program Nida Tüfekçi Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinin söylediği türkülerle sona erdi.

Yorumlar