Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, AK Parti İl Başkanı Çelebi Dursun, İl Genel Meclisi Başkanı İskender Nazlı, AK Parti Kadın Kolları Başkanı İlknur Ünal ve AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Kazım Emiroğlu Şimşek ile beraber AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları...

İl Başkanları Cumhurbaşkanı Erdoğan'la buluştu

Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, AK Parti İl Başkanı Çelebi Dursun, İl Genel Meclisi Başkanı İskender Nazlı, AK Parti Kadın Kolları Başkanı İlknur Ünal ve AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Kazım Emiroğlu Şimşek ile beraber AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısına katıldı. Başkan Köse, “Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın hitaplarını dinliyoruz. Yüce Rabbim’den toplantımızın hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum” ifadelerine yer verdi.
AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, millete verilen sözleri yerine getirmek için seçim dönemi hariç 2-3 yıllık bir vakit olduğunu belirtti. Erdoğan, “Bir yandan sınırlarımızı korur, sınır ötesindeki harekatlarımızı yürütürken, diğer yandan beldelerimize, ilçelerimize, özellikle illerimize ihtiyaçları olan hizmetleri götürmeyi ihmal etmeyeceğiz. Uluslararası alanda siyasi ve diplomatik mücadelemizi yürütürken, milletimizin ekonomik sıkıntılarının çözümü ile ilgili tedbirlerimizi kararlılıkla hayata geçireceğiz. Her bir bakanlığımız, her bir kurumumuz, her bir belediyemiz kendi sorumluluk alanında milletimize verdiğimiz sözleri birer birer yerine getirecektir. Hiçbir meselenin ötekini gölgelemesine, hiçbir önceliğin diğerini geriye itmesine izin veremeyiz. Her alanda gereken adımları dikkatle ve programımıza uygun bir şekilde atmalıyız. Bizi milletimize hizmetten uzaklaştırmaya, ülkemiz için harcayacağımız enerjiyi ve vakti kısır tartışmalarla heba ettirmeye çalışanlara heveslendikleri fırsatı vermeyeceğiz. Elbette hiçbir iftirayı ve yalanı cevapsız bırakmayacağız. Ama asla karşımızdakiler gibi siyaseti bundan ibaret bir iş haline dönüştürmeyeceğiz. Dürüstlük bizim işimiz. Çöp, çamur çukur bunlar CHP’nin işi” diye konuştu.

Yorumlar