Sorgun Gençlik Derneği (SORGED) tarafından gençlerin ingilizce seviyelerinin ve konuşma becerilerinin artırılmasına yönelik İngilizce Konuşma Kulübü açılacağına dair bir açıklama yapıldı.
'İngilizce Konuşma Kulübü' başlıyor

Konuşma Kulübü alanında uzman eğitmen ve öğretmenler tarafından verilecek. Ayrıca derslere yabancı konuklar da misafir olacak.
SORGED tarafından açılacak İngilizce Konuşma Kulübü'ne dair yapılan açıklamada,"Başvuru yapmadan önce lütfen tüm detayları okuyunuz. Konuşma Kulübü detayları; İngilizce Konuşma Kulübü online internet üzerinden verilecektir. İngilizce Konuşma Kulübü başlangıç seviyesinde açılacaktır. (Yeterli sayı olması durumunda orta seviyede açılabilir) Konuşma Kulübü ders tarihleri ve saatleri daha sonradan katılımcılara bildirilecek. Konuşma Kulübü katılımcıların talebine göre hafta içi veya hafta sonu açılacak. Kontenjan 15 kişi ile sınırlıdır. Başvurular sadece Yozgat merkez, Yozgat'ın ilçeleri ve Sorgun'dan kabul edilecektir. Kulüp sonrasında herhangi bir belge verilmeyecektir. Unutma! “Beklersen, sadece sana geleni alırsın; ama eğer gidersen, istediğin her şeyi.” Başvurunu bekliyoruz. Son başvuru tarihi: 25.03.2020 Saat: 19.00 katılımcı sonuçları web sitemiz ve sosyal medya sayfalarımızdan ilan edilecektir. Sorularınızı bilgi@sorged.org adresine sorabilirsiniz" ifadelerine yer verildi.

Yorumlar