Türkiye Hentbol Federasyonu Kadınlar Birinci Ligi’nde mücadele veren Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik Spor Kulübü’ne Kıta Logistics sponsor oldu.
Kıta Logistics kızlara sponsor

İstanbul Yozgatlılar Federasyonu girişimleri ile sponsorluk sözleşmei imzalandı.
İYF öncülük etti
İstanbul Yozgatlılar Federasyonu Hentbol Kadınlar Birinci Ligi’ndeki temsilcimiz Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik Spor Kulübü’nü yalnız bırakmıyor.
Türkiye 1.Hentbol liginde oynayan Yozgat ASP’ye 2022-23 sezonunda da İstanbul Yozgatlılar Federasyonu Girişimleri ile Kıta Logistics ile sponsorluk anlaşması imzalandı. Sponsorluk sözleşmesi İYF Genel Başkanı Ahmet Yılmaz, Kıta Logistics Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi Feray Abacılar, Yozgat ASP Kulüp Başkanı Musa Saydam ve İYF Genel sekreteri Kaan Pınarcıoğlu’nun katılımı ile gerçekleşti.
Teşekkür etti
Kulüp Başkanı Musa Saydam, Yozgat sporununa ve sporcusuna hiçbir zaman desteğini esirgemeyen İstanbul Yozgatlılar Federasyonuna ve Katkılarını esirgemeyen
Kıta Logistics AŞ. Yöneticilerine teşekkür etti.
Kızlar yalnız kalmayacak
İYF Genel Başkanı Ahmet Yılmaz, kız hentbol takımının ligde verdiği mücadeleyi yakından takip ettiklerini söyledi. Bozkırın başaklarının maddi ve manevi her zaman yanlarında olduklarının altını çizen Yılmaz, yeni sezonda da kızlara destek vereceklerini ifade etti.
Kıta Logistics Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi Feray Abacılar ise Yozgat’ın bağrından koparak sportif alanda mücadele veren kızların artık yanlarında olduklarını söyledi.
İYF Genel sekreteri Kaan Pınarcıoğlu ise Yozgat’ın Perilerine sahip çıkan başta Kulüp Başkanı Musa Saydam, yöneticilere ve kızlara kucak dolusu selamlar gönderdiklerini ifade etti.

YAŞAR ÖZER

Yorumlar