Antrenör Enis Atmaca gözetiminde yoğun bir çalışma yapan Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlikspor, güçlü rakibini deplasmanda yenerek Yozgat’a dönmek istiyor.
Kızlar Antalya yolcusu

Hentbol Kadınlar Birinci Ligi’nde mücadele veren Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlikspor erteleme maçında yarın Antalya Gazispor ile karşılaşacak.
Geçtiğimiz hafta başından bugüne kadar Antrenör Enis Atmaca gözetiminde yoğun bir çalışma yapan Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlikspor, güçlü rakibini deplasmanda yenerek Yozgat’a dönmek istiyor. Bugün sabah yola çıkacak olan Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlikspor Antalya’da son hazırlıklarını tamamladıktan sonra maç saatini beklemeye koyulacak.
Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlikspor takımı Antrenörü Enis Atmaca, yarın deplasmanda erteleme müsabakasında Antalya Gazispor ile çok zor bir müsabakaya çıkacaklarını söyledi.
Güçlü rakibi rakiplerini yenmek istediklerini dile getiren Atmaca, ‘’Antalya temsilcisi ile oynayacağımız müsabakaya çok iyi hazırlandık. Pazar günü oynanması planlanan müsabaka iki takımında görüşü alınarak olumsuz hava şartları nedeniyle ertelendi. Federasyon bu müsabakanın yarın oynanmasına karar verdi. Bugün Antalya’ya gideceğiz ve bu müsabakanın son hazırlıklarını Antalya’da tamamlayacağız. Müsabakada da güçlü rakibimizi yeneceğimize inanıyorum’’ dedi.

Yorumlar