Kadınlar Hentbol Birinci Ligi’ndeki temsilcimiz Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlikspor, Ordu Gençlerbirliği hazırlıklarını tamamlayarak maç saatini beklemeye başladı.
Kızlarımız Karadeniz’de

Kadınlar Hentbol Birinci Ligi’nde mücadele eden Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlikspor takımı bugün Ordu Gençlerbirliği ile karşılaşacak.
Kadınlar Hentbol Birinci Ligi’ndeki temsilcimiz Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlikspor, Ordu Gençlerbirliği hazırlıklarını tamamlayarak maç saatini beklemeye başladı.
Recep Kara Spor Salonu’nda oynanacak müsabaka 14.00’de başlayacak. Müsabakayı Trabzon bölgesinden Emre Çetindemir ve Kadir Bayram ikilisi yönetecek. Müsabakanın gözlemcisi ise Samsun bölgesinden Ömür Özdemir.
HAZIRLIKLAR TAMAM
Kadınlar Hentbol Birinci Ligi’nde mücadele eden Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlikspor takımı Ordu Gençlerbirliği takımı ile oynayacağı müsabakanın hazırlıklarını tamamladı.
Geçen hafta kendi sahasında konuk ettiği Oğuzeli Halk Eğitim Merkezi müsabakasında iyi oyun ortaya koymasına rağmen hakem hatalarına boyun eğen temsilcimiz, Ordu deplasmanında ilk galibiyetini almanın hesaplarını yapıyor. Geçen hafta Semanur Buse Baran’dan yoksun sahaya çıkan ekibimiz, Ordu’da tam kadro sahada yer alacak.
HEDEF GALİBİYET
Kızlarımız bugün oynayacağı müsabakadan galibiyet hedefliyor.
Antrenör Enis Atmaca, sahaya galibiyet için çıkacaklarını belirterek, ellerinden gelen gayreti göstereceklerini kaydetti. Ligde güçlü rakiplerde mücadele ettiklerine değinen Atmaca, genç bir kadroya sahip olduklarını ifade etti.
Ordu Gençlerbirliği takımı ile denk olduklarına vurgu yapan Antrenör Atmaca, ligdeki ilk puanlarını almak istediklerini kaydetti.
Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlikspor takımında Antrenör Atmaca, bir haftadır Gençlerbirliği takımı ile oynayacakları müsabakaya hazırlandıklarını söyledi.
Ordu Gençlerbirliği takımını yeneceklerine inandıklarını dile getiren genç Antrenör, ‘’Ligde iyi oynamamıza karşılık bir türlü istediğimiz sonuçları alamıyoruz. Ancak bugün oynayacağımız Ordu Gençlerbirliği temsilcisi karşısında her şeyin daha da iye olacağına inanıyorum. Denk takımların mücadelesinde iyi oyun oynayıp bunu da galibiyet ile süsleyeceğiz’’ dedi.
Atmaca, geçen sezon yaşanan elim bir trafik kazası Ordu Gençlerbirliği takımından iki oyuncunun hayatını kaybettiğini hatırlatarak, acıyı unutmadıklarını vurguladı.

Yorumlar