Kadınlar Hentbol Birinci Ligi’ndeki temsilcimiz Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlikspor, Artvin 7 Mart Spor Kulübü hazırlıklarını tamamlayarak maç saatini beklemeye başladı.
Kızların rakibi Artvin

Kadınlar Hentbol Birinci Ligi’nde mücadele eden Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlikspor takımı bugün Artvin 7 Mart Spor Kulübü ile karşılaşacak.
Kadınlar Hentbol Birinci Ligi’ndeki temsilcimiz Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlikspor, Artvin 7 Mart Spor Kulübü hazırlıklarını tamamlayarak maç saatini beklemeye başladı.
Rıza Kayaalp Spor Salonu’nda oynanacak müsabaka 12.00’de başlayacak. Müsabakayı Niğde bölgesinden Caner Can ve Feyyaz Şen ikilisi yönetecek. Müsabakanın gözlemcisi ise Kayseri bölgesinden Hatice Kürkçüo.
HAZIRLIKLAR TAMAM
Kadınlar Hentbol Birinci Ligi’nde mücadele eden Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlikspor takımı Artvin 7 Mart Spor Kulübü takımı ile oynayacağı müsabakanın hazırlıklarını tamamladı. Geçen hafta Ordu deplasmanında ligdeki ilk galibiyetini alan temsilcimizde Atiye Gülseven takımdaki yerini alamayacak. Hafta boyuncu çalışmalarını sürdüren kızlarımız da moraller yüksek.
HEDEF GALİBİYET
Kızlarımız bugün oynayacağı müsabakadan galibiyet hedefliyor. Antrenör Enis Atmaca, sahaya galibiyet için çıkacaklarını belirterek, ellerinden gelen gayreti göstereceklerini kaydetti. Ligde güçlü rakiplerde mücadele ettiklerine değinen Atmaca, genç bir kadroya sahip olduklarını ifade etti. Artvin 7 Mart Spor Kulübü ile denk olduklarına vurgu yapan Antrenör Atmaca, üst sıraları hedeflediklerini vurguladı.
Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlikspor takımında Antrenör Atmaca, bir haftadır Artvin 7 Mart Spor Kulübü ile oynayacakları müsabakaya hazırlandıklarını söyledi. Artvin 7 Mart Spor Kulübünü yeneceklerine inandıklarını dile getiren genç Antrenör, ‘’Ligde iyi oynamamıza karşılık bir türlü istediğimiz sonuçları alamıyoruz. Denk takımların mücadelesinde iyi oyun oynayıp bunu da galibiyet ile süsleyeceğiz’’ dedi.

Yorumlar