2019-2020 Profesyonel 3.Lig'de mücadele edecek olan Yozgatspor 1959 FK yeni sezon kombine biletleri satışa çıktı.
KOMBİNE BİLET SATIŞLARI BAŞLADI

Yozgatspor 1959 FK Başkanı Dr. Kazım Arslan'ın açılışını yapmış olduğu kombine bilet satış standı Lise caddesi eski askerlik şubesi önünde açıldı. İlk biletlerin satışı kulüp başkanı Dr. Kazım Arslan tarafından yapıldı.
"ASLOLAN YOZGATSPOR'A KATKIDIR"
Yozgatspor 1959 FK Başkanı Dr. Kazım Arslan kombine bilet satış fiyatları hakkında ilk bilgileri paylaştı. Arslan,"Yozgatspor'umuzun bugün itibariyle kombine biletlerini satışa sunduk. Kombine biletleri üç grupta düşündük. Birincisi şeref tribünü kombine bileti 150 adet olarak satılacak ve tanesi 1000 TL olarak belirlendi. İkincisi VIP tribünüdür ve bu kapalı tribünün sol tarafında oluşturulacak özel tribün kombine biletleri 600 TL'den satışa sunuluyor. Kapalı ve Maraton tribün kombine biletlerini ise 300 TL olarak belirledi. 1000 TL den satışa sunulan şeref tribünü kombine biletleri sayılı olarak basıldı ve bu biletler başta ben olmak üzere tüm yönetim kurulu üyelerinin alacağı biletlerdir . İlk adımı yönetim olarak biz atmış olalım diye düşündük. Taraftarımız için belirlenmiş olan 300 TL'lik fiyatlandırmanın pahalı ucuz olarak eleştirilmesinin dışında kalınıp Yozgatspor'umuza bir katkı olarak görülmelidir. Neticede Yozgatspor hepimizin ortak değeridir. Takımımızın başarılı olabilmesi için 300 TL'lik kombine bilet alımı ile taraftarlarımız kulübümüze destek olmalıdır. Tamamı bin adet olarak belirlenen kombine biletlerinin tamamının satılması durumunda kulübümüze 400.000 TL'ye yakın bir katkı olmuş olacak. Yozgatspor'u seven herkesin bu 300 TL'lik biletlerin alımı ile kulübüne yardımda bulunmalıdır diye düşünüyorum" dedi.
"ÖĞRENCİ BİLETLERİ İNDİRİMLİ OLACAK"
Yozgatspor taraftarılarının içinde bulunan öğrenci kesimine kombine biletlerde bir indirim yapılmayacağını ancak farklı alternatif kolaylık sağlayacaklarını söyleyen Arslan," Öğrenci kardeşlerimizin kombine kartların satışında kendilerine farklı bir fiyatlandırma üzerinden satış yapılması hususunda bir istekleri var ancak kombine biletlerinde böyle bir yol izlemeyeceğiz. Ancak maç giriş biletlerinde öğrenci kardeşlerimiz için tabi ki farklı bir ücretlendirme uygulanacak ve daha uygun ücretten Yozgatspor'umuzun maçlarını seyredebilecekler. Ayrica ilk kombine bilet alımını yapan ve bizi bu noktada yüreklendiren Fatih Mermertaş kardeşimize de teşekkür ediyorum. Kendisi gelip 1000 TL'lik protokol kombine biletlerinin ilkini alarak bizleri sevindirmiş ve kulübe ilk katkıyı yapan kişi olmuştur kendisine teşekkür ediyoruz. Yönetim kurulundaki arkadaşlarımızda biletlerini aldılar. Bu kombine bilet satış süresince Yozgatspor'a katkı düşüncesiyle hareket edilmelidir. Kombine biletlerimizin satılmış olduğu bu stantta ilerleyen günlerde forma satışları da başlayacak. Ayrıca Lise caddesi civarında bulunan Genç Giyim, Tarz Giyim ve Kampüs giyimde bilet satışlarımız ayriyeten devam edecek" şeklinde konuştu.

Yorumlar