Ziraat Türkiye Kupası 1.Tur eleme karşılaşmasında penaltı atışları sonrasında tur atlayan Yozgatspor 1959 FK Çarşamba günü Ankara ekibi Altındağ Belediyespor karşısında çıkacağı zorlu 90 dakikanın hazırlıklarını kendi tesislerinde yaptığı antrenmanlar ile sürdürüyor.
KUPA HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR

Ziraat Türkiye Kupası 2.Tur eleme karşılaşmasının çalışmalarını bugün yapacağı antrenman ile tamamlayacak olan kırmızı siyahlılar akşam saatlerinde Ankara’ya giderek kamp yapacağı otelde karşılaşma saatini bekleyecek. Kupa karşılaşması Çarşamba günü Çubuk İlçe Stadyumu’nda saat 15:00’de başlayacak.
“SAHAYA TUR İÇİN ÇIKACAĞIZ”
Kupada hedeflerinin tur atlamak olduğunu belirten kulüp Başkanı Dr. Kazım Arslan, “Yozgatspor sahaya asla kaybetmek için çıkmaz. Fakat futbol her neticeye açık bir oyun. Kupa karşılaşmasında oyuncularımızın kazanmak için ellerinden gelini yapacağından eminim. Yozgatspor taraftarına 2. Tur sevincini yaşatmak adına hem oyuncularımız hem teknik ekibimiz hemde yönetimimiz elinden gelen tüm çabayı sarfediyor. İnşallah karşılaşma sonunda gülen taraf biz oluruz ve hafa sonu oynayacağımız lig müsabakasına da bu sayede büyük bir moralle çıkarız” dedi.
“ANKARA’YA TURU GEÇMEK İÇİN GİDECEĞİZ”
Kırmızı siyahlı takımın teknik patronu Fatih Kavlak ise yaptığı açıklamada, “Öncelikle Kelkit Belediyespor karşısında geriye düşmemize rağmen oyunu çevirmesini bilen ve 3 puanı hanesine yazdıran bir Yozgatspor izledik, bunu başaran oyuncularımı sahaya yansıttıkları oyun ve kazanma arzularından dolayı tebrik ediyorum. 3. lige yeni çıkan, ligi tanıyan oyuncu sayısının az olduğu bir takım olarak iki maçta 4 puan alarak yolumuza devam ediyoruz. Lig karşılaşması sonrasında ise aralıksız olarak Ziraat Türkiye Kupası 2. Tur eleme karşılaşmasının hazırlıklarına başladık. Kadromuzda sakat ve cezalı oyuncumuz yok. Ankara’ya turu geçmek için gideceğiz, bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorumlar