Destekleme ve Yetiştirme Kurslarının ortamları, belirlenen hedeflere yönelik çalışmaların gerçekleşme durumu, öğrenci katılımı ve memnuniyet durumlarının tespiti nedeniyle , İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, Müdürlük Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri tarafından hafta sonu okullarımız ziyaret edilip, devam eden kurslarda görevli öğretmen ve kurslara devam eden öğrencilerle görüşülerek sınıf ziyaretleri gerçekleştirildi.
Kurslara sıkı denetim

Müdürlük yöneticileri tarafından gözlemler yapılıp Destekleme ve Yetiştirme Kurslarımızdaki çalışmalar hakkında bilgiler alındı.

Kurslarımızda özellikle elde edilemeyen kazanımların tespit edilip, öğrencilerimizin ağırlıklı olarak eksik olduğu konular göz ününde bulundurularak Destekleme ve Yetiştirme Kurslarımızda işlenen derslerin içeriğinin bu konulara göre belirlenmesi gerektiği dile getirildi.
Yakın zamanda sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar diler ,kurslarda gerekli hassasiyeti gösteren okul yöneticilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

Yorumlar