Yozgat Şehir Hastanesi'nde mesai dışı poliklinikler 17.00-19.00 saatleri arasında hizmet vermeye başladı.
Mesai dışı poliklinik  uygulaması başladı

Mesai saatleri içerisinde muayene olamayan ya da gündüz çalıştığı için fırsat bulamayan hastalar Şehir Hastanesi'nde artık akşam 17.00- 19.00 saatleri arasında düzenlenen "Mesai dışı poliklinik" hizmeti sayesinde tedavilerini yaptırabilecekler.
Yozgat Şehir Hastanesi Uz. Dr. Mustafa Kozan, uygulamaya konulan hizmetin vatandaşlara büyük kolaylık sağlayacağını söyledi
Başhekim Uz. Dr. Mustafa Kozan’ın da muayene yapacağı “Mesai Dışı Poliklinik” hizmeti 17.00-19.00 saatleri arasında 182 MHRS randevulu hastalara hizmet verecek.
Mesai dışı poliklinikiçin MHRS sisteminden randevusu alınması gerekiyor.
Mesai dışında Dahiliye Polikliniği Başhekim Uz. Dr Mustafa Kozan,Göz Polikliniği Op. Dr. Hakan Sağlam,
Ortopedi ve Travmatoloji Polikliniği Op. Dr. Hilal Yağar, Op. Dr. Eyyüp Serdar Yalvaç
Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği Uz. Dr. GülserKarakoç hizmet verecek.
Başhekim Kozan, “Uygulamaya konulan hizmetin yoğun poliklinik hizmeti verilen bölümlerde Covid-19 Pandemi sürecinden dolayı mesai saatleri içerisinde muayene olamayan ya da gündüz çalıştığı için fırsat bulamayan hastalarımızı Yozgat Şehir Hastanemizde akşam 17:00-19:00 saatleri arasında düzenlenen "Mesai Dışı Poliklinik" hizmeti ile tedavilerini yaptırabilecekleri hizmeti başlattık. Bu sayede hastalarımıza daha kaliteli hizmet sunmayı amaçlıyoruz” dedi.
Randevu Almayı Unutmayın.
Mesai dışı polikliniklerde tedavi görmek istelen hastalar 182 MHRS hattından ya da www.mhrs.gov.tr internet adresinden randevu alabilecekler.

Yorumlar