AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı ve Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Yozgat’ı yakından ilgilendiren konularda yoğun mesai harcamaya devam ediyor. Kamu yatırımlarının yanı sıra yerel yönetim hizmet ve yatırımlarına yönelik Bakanlıklar nezdinde girişimlerde bulunan Milletvekili Başer, taleplere de müspet karşılık bulunmasına imkan hazırlıyor.
MİLLETVEKİLİ BAŞER LİDERLİĞİNDE AK BELEDİYELERE HİZMET ATAĞI

AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, TBMM’de ağırladığı ilçe ve belde belediye başkanları ile bir süre sohbet ettikten sonra, bakanla görüşüp, taleplerini iletmelerini sağladı.
AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer liderliğinde, Ak partili belediyeler Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı’na çıkarma yaptı. Yozgat merkez, ilçe ve beldelerde yürütülen doğalgaz çalışmalarına ilişkin Bakan Dönmez’e taleplerini ileten Belediye Başkanları, oldukça samimi bir ortamda talep ve beklentilerine karşılık buldu.
Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı binasında gerçekleştirilen toplantıya Milletvekili Başer’in yanı sıra Saraykent Belediye Başkanı Ahmet Öçal , Baydiğin Belediye Başkanı Osman Uslu , Belekcehan Belediye Başkanı Şahin Arısoy, Dedefakılı Belediye Başkanı Haydar Coşkun, Doğankent Belediye Başkanı Doğan Sungur, Eymir Belediye Başkanı Çetin Mertoğlu, Gülşehri Belediye Başkanı Ali Ünlü, Sırçalı Belediye Başkanı Ferit Koçyiğit, Yamaçlı Belediye Başkanımız Şaban Altıntaş, Yeniyer Belediye Başkanı Burhan Güvenç katıldı.
Yozgat için çalışmaya devam edeceklerini dile getiren Milletvekili Başer, Yozgat’a değer katacak her projenin takipçisi olduklarını dile getirdi. Milletvekili Başer, Proje üreten, talebi olan Belediye Başkanlarıyla Ankara'da kapı kapı dolaştıklarının altını çizerek, Belediyelerin ihtiyaç ve yatırım taleplerini gerçekleştirmeye çalıştıklarını ifade etti.
Milletvekili Başer, Belediye başkanları ile birlikte Belediyelerin talepleri, enerji yatırımları hususunda Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Fatih Dönmez 'i ziyaret ettiklerine değinerek, “Bugüne kadar Belediyelerimizin her talebine ve yatırım isteklerine müspet karşılık veren Sayın Bakanımıza çok teşekkür ediyorum. Her şey Yozgat için” dedi.
Milletvekili Başer, “Yozgat’ımızın tüm taleplerine müspet yaklaşım gösteren, ilçelerimizi ve Beldelerimizi doğalgazla buluşturan kıymetli Bakanımıza şehrim adına çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. ÇETİN MERMERTAŞ

Yorumlar