Keven, ilçelerin sahipsiz olmadığını, kaydettiği sorunları ilgili kurumlara ileteceğini ve TBMM'de gündeme taşıyacağını söyledi.
Milletvekili Keven  nabız tuttu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yozgat Milletvekili Ali Keven, ilçeleri sürekli ziyaret ederek taleplerini ve sorunlarını dinledi.
Boğazlıyan, Çayıralan, Çandır, Akdağmadeni ve Sorgun'da halkla buluşan Keven, ilçelerin sahipsiz olmadığını, kaydettiği sorunları ilgili kurumlara ileteceğini ve TBMM'de gündeme taşıyacağını söyledi.
Milletvekili Keven, “Bazı köylerimizde altyapı sorunları devam ediyor. Sayın Valimize bu sorunları iletip takipçisi olacağım. Ayrıca muhtarlarımızın aşı taleplerini de Sağlık Bakanlığı ile görüşeceğim. Biz vatandaşa siyaset yapmaya gelmedik. Onların sorunlarını öğrenmeye geldik. Özellikle içinde bulunduğumuz pandemi sürecinde vatandaşın çektiği sıkıntı ve beklentileri sürekli gündeme taşıyoruz. Yozgatlı hemşerilerim artık bu gidişat değişsin istiyor" dedi. Milletvekili Keven, ziyaretlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nin Millet İttifakı ile birlikte ilk seçimde nasıl iktidara geleceğini ve ekonomide tarımda ticarette yaşanan sorunların nasıl çözüleceğini anlattı. YAŞAR ÖZER

Yorumlar