Milliyetçi Hareket Partisi’nin genel merkezin görevlendirmesiyle Rize kongreleri yönetti
Milletvekili Sedef’e sevgi seli

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat Milletvekili Ethem Sedef’e, ilçe kongrelerini yönetmek üzere gittiği Rize’de yoğun ilgi gösterildi.
Ülkücü camianın önde gelen isimlerinden olan ve zor günlerin ülkücüsü olarak dikkat çeken MHP Yozgat Milletvekili Ethem Sedef, Rize’de sevgi seliyle karşılaştı.
MHP Genel Merkezi tarafından Rize ilçe teşkilat kongrelerini yönetmek üzere görevlendirilen Milletvekili Sedef, hafta sonunu Rize’de geçirdi.
ESNAFI GEZDİ
Milletvekili Sedef, Rize programı kapsamında esnafları ziyaret etti. Esnaflarla samimi diyaloglar kuran, talep ve beklentilerini dinleyen Milletvekili Sedef, pandemi sürecinde esnafın yaşadığı sıkıntıları yakından takip ettiklerine dikkat çekti.
Milletvekili Sedef, Karadeniz’in şirin kendi Rize’de toplumun her kesiminden büyük ilgi ve sevgi gördü.
Milletvekili Sedef, Karadeniz’de bulunmaktan son derece mutlu olduğuna değinerek, Türkiye’nin her bölgesini kucaklayan bir anlayış içerisinde olduklarına vurgu yaptı.
ÇAY TOPLADI
Milletvekili Sedef, esnaf ziyaretlerinin yanı sıra Rize tepelerine çıkarak çay topladı.
Milletvekili Sedef, “ Rize, Çayeli, Çeçeva... Çay bahçelerini dolaşıyoruz.
Çay, yüzyıllardır süregelen bir gelenektir. Çay, dünyada sudan sonra, en fazla içilen ve içme alışkanlığı gittikçe artan bir bitki olarak 5000 yıllık bir geçmişe sahiptir” dedi.
KONGRELERİ YÖNETTİ
Milletvekili Sedef, genel merkezin görevlendirmesiyle Çayeli ve Pazar kongrelerini yönetti. Milletvekili Sedef, “Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin Liderliğinde “İstiklal için birlik, İstikbal için dirlik kazanan Türkiye olacak” ifadelerini kullandı.

Yorumlar