Yerköy Belediye Başkanı Ferhat Yılmaz, ilçede 2007-2013 yıllarında yakalandığı kemik iltihabı hastalığı nedeniyle iki ayağını kaybeden 20 yaşındaki Muhammed Emre Dinç’in hastalığının tedavisi için Valilik onayı ile yardım kampanyası başlattıklarını duyurdu.
MUHAMMED EMRE DİNÇ İÇİN YARDIM KAMPANYASI

Belediye Başkanı Ferhat Yılmaz, ilçelerinde ailesiyle birlikte yaşayan osteomiyelit (kemik iltihabı) hastalığı nedeniyle iki ayağını da kaybeden ağrıya duyarsızlık sendromu hastalığı ile de el parmaklarını yiyerek vücudunun çeşitli yerlerinde kalıcı hasarlar bırakan 20 yaşındaki Muhammed Emre Dinç’in tedavisinin yapılabilmesi için yardım kampanyası başlattıklarını açıkladı.
KARDEŞİMİZİN SESİNE SES VERELİM
Başkan Yılmaz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: “İlçemiz Gültepe Mahallesinde oturan 20 yaşındaki kardeşimiz Muhammet Emre Dinç kronik osteomiyelit (Kemik iltihabi) ve ‘ağrıya duyarsızlık sendromu’ hastalığına karşı yaşam mücadelesi vermektedir. Yozgat Valiliğimizin de onayı ile düzenlenen yardım kampanyasına destek olarak kardeşimizin sesine ses verelim.”

 

Yorumlar