Yozgatspor eski başkanlarından, İlim Yayma Cemiyeti Halkla İlişkiler Başkanı ve Yozgat’ın sevilen simalarından Nurullah Nurdoğan’ın annesi Meliha Nurdoğan son yolculuğuna uğurlandı.
Nurdoğan’ın acı günü

Yozgat’ın sevilen simalarından İlim Yayma Cemiyeti Halkla İlişkiler Başkanı Nurullah Nurdoğan’ın annesi vefat etti. İlim Yayma Cemiyeti Halkla İlişkiler Başkanı Nurullah Nurdoğan’ın annesi Meliha Nurdoğan tedavi gördüğü hastanede vefat etti.
Yozgatspor eski başkanlarından, İlim Yayma Cemiyeti Halkla İlişkiler Başkanı ve Yozgat’ın sevilen simalarından Nurullah Nurdoğan’ın annesi Meliha Nurdoğan son yolculuğuna uğurlandı.
Yozgat siyasetinin ve STKlarının önemli isimlerinden olan ve toplumun her kesimi tarafından yakından tanınan Nurullah Nurdoğan’ın annesi Meliha Nurdoğan, geçtiğimiz Cuma günü hayatını kaybetti.
Kayseri’de uzun süreden beri tedavi gören 75 yaşındaki Meliha Nurdoğan yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Meliha Nurdoğan’ın vefat haberi Nurdoğan ailesini ve sevenlerini yasa boğdu.
SON GÖREV
Meliha Nurdoğan’ın Ovakent Merkez Camii’nde öğle namazına müteakip cenaze namazı kılındı. İl Müftü Yardımcısı Mustafa Balcıoğlu’nun kıldırdığı cenaze namazının ardından Meliha Nurdoğan için helallik istedi. Cenaze daha sonra Ovakent Mezarlığı’na defnedildi.
YOĞUN KATILIM
Türkiye’nin dört bir yanından Meliha Nurdoğan’ın cenaze namazına çok yoğun bir katılım olurken, siyaset, spor ve iş dünyasından bir çok isim son yolculuğa dualarla uğurladı.
Cenazeye Yozgat eski Valisi Kemal Yurtnaç, SGK Başkanı İsmail Yılmaz, Kayseri Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Dursun Büyükbaş, Samsun İdare Mahkemesi Başkanı Ahmet Yanık, Kahramanmaraş Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Turgay Çorak, Hatay Başsavcısı Ahmet Ataman, siyasiler, belediye başkanları, Yozgat ve şehir dışından bürokratlar, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
NURDOĞAN DUYGULANDI
Nurullah Nurdoğan, annesini ebediyete uğurlarken oldukça duygulandı. Taziyeleri kabul eden Nurdoğan, “Biricik annemin rahatsızlığında ve tedavi sürecinde dualarınızı eksik etmediniz. Bugünde acı günümüzde yanımızda yer aldınız. Uzaktan yakından cenazemize katılan, taziye ziyaretinde bulunan, mesaj gönderen, telefonla başsağlığı dileyen, definden önce ve sonra taziyemize gelip acımızı paylaşan, Türkiye’nin her yerinden dualarını esirgemeyen akrabalarımıza, dostlarımıza, arkadaşlarımıza, hemşerilerimize ve gönüldaşlarımıza ailemiz adına çok teşekkür ediyorum” dedi.
Yozgat Hakimiyet Gazetesi olarak merhumeye Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

Yorumlar