TFF 3. Lig 3. Gruptaki temsilcimiz Yozgatspor 1959 FK hafta sonu oynayacağı Pazarspor karşılaşmasının hazırlıklarına başladı.
Pazar mesaisi başladı

Kırmızı siyahlılar Pazarspor karşılaşmasının ilk antrenmanını dün kendi tesislerinde gerçekleitirdi. Sakatlığı devam eden Aytaç Deniz ve Kasım Ulus’un katılmadığı antrenmanda yenileme çalışması yapan Yozgatsporlu oyuncular antrenmanın son kısmında ise çift kale yaptılar.

Yenileme antrenmanı sonrasında yapılan çift kalede kırmızı siyahlı oyuncuların sahaya yansıttığı performans teknik heyeti memnun ederken antrenmanı takip eden Kulüp Başkanı Dr. Kazım Arslan “Oyuncularımızın sahaya yansıttığı performanstan memnunum. Birçok karşılaşmada öne geçmemize rağmen skoru koruyamadık ve puan kayıpları yaşadık. Futbolda şans faktörü çok fazla. Oynadığımız birçok karşılaşmada şans rakiplerimizden yanaydı. Ama bu her zaman bu şekilde devam etmeyecek. Ben oyuncularımıza ve teknik heyete güveniyorum. Yozgatspor’u hak ettiği yerlere getirmek için herkes büyük bir özveri ile çalışıyor” dedi.

Yorumlar