Saraykent İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesindeki eğitim kurumu yöneticileri, ilçeye yeni atanan Kaymakam Ömer Tuğrul Kundakçı'ya hoş geldin ziyaretinde bulundu.
Saraykent Kaymakamına hoş geldin ziyareti

Yapılan ziyarette İlçe Milli Eğitim Müdürü Hidayet Ceylan, İlçe Kaymakamı Ömer Tuğrul Kundakçı'ya Saraykent Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nde yapılan işlemeli bakırı takdim etti.
"ÇOK GÜZEL İŞLER BAŞARACAĞIZ"
Eğitim kurumu yöneticileri ile yapılan tanışmanın ardından İlçe Kaymakamı Kundakçı, yöneticilerin kendisine yapmış olduğu ziyaretlerinden dolayı duymuş olduğu memnuniyeti dile getirerek şu sözleri kaydetti, " Sizlerle birlikte İlçemizde görev yapacağım süre içerisinde Eğitim ve Öğretim kalitesini üst düzeye çıkarabilmek için elinizden gelen gayreti göstereceğinize güvenim tamdır. Öncelikle okul ve kurumlarımızın fiziki açıdan herhangi bir eksiğinin olmaması bizleri doğrudan eğitim, öğretim ve projelere kanalize edecektir. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak genç ve dinamik bir kadro ile çok güzel işler başaracağımızı düşünüyorum. Bundan sonraki süreçte okul ve kurumlarımızı sık sık ziyaret edip, öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya gelip onların istek ve taleplerine ağırlık vererek, eğitim ve öğretime dair neler yapabiliriz noktasında çalışmalar yapmayı istiyorum" ifadelerini kullandı.
İlçe Kaymakamı Kundakçı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ceylan'dan Saraykent İlçesi'nin eğitim ve öğretim durumu hakkında bilgi aldı ve devamında ziyarette bulunan tüm yöneticilere nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Yorumlar