Yozgat Şoförler Odası organizasyonunda Yozgat Belediyesi tarafından ilimizde hizmet veren servis araçları ve ticari taksiler dezenfekte edildi.
Servisler ilaçlandı

Cumhuriyet Meydanı’nda yapılan çalışma ile bütün araçların dezekfeksiyonu yapılırken Şoförler Odası Başkanı İlhami Bakıcı yapılan çalışma hakkında bilgi verdi.
Bakıcı,”Dünyanın başına bela olan Koronavirüs salgınından dolayı 125 ticari taksimizi, taksi duraklarımızı ilaçladık. Öğrenci ve personel servislerimizi de ilaçlıyoruz. İnşallah bu beladan bir an önce kurtuluruz. Bu hizmeti bize sağlayan Belediye Başkanımız Celal Köse’ye çok teşekkür ediyoruz. Bütün şoför esnafımız adına şükranlarımızı sunuyoruz. Böyle hayırlı bir hizmette bulunduğu için teşekkür ediyoruz. Memleketimizde umarım bu salgına rastlanmaz diye temenni ediyorum. Şoförler Odası olarak bu organizasyonumuzu yaptık. Sabah saatlerinde taksilerimizi. Öğleden sonra ise personel ve öğrenci taşımacılığı yapan araçlarımızı dezenfekte ettik. Yerköy ve Sorgun’a çalışan servislerimizi de ilaçlamış bulunuyoruz” ifadelerini kullandı. Bütün araçlar deneyimli personeller tarafından dezenfekte edilerek temizlendi.

Yorumlar