Sportoto Bölgesel Amatör Lig (BAL)’da mücadele eden temsilcimiz Sorgun Belediyespor Ligin 18. Haftasında Aksaray temsilcisi Eşmekaya Sultanhanıspor’a konuk olacak.
SORGUN GALİBİYET SERİSİNE DEVAM ETMEK İSTİYOR

Sorgun Belediyespor Pazar günü saat 14:00’de Sultanhanı İlçe Stadyumunda oynayacağı karşılaşmadan galibiyetle ayrılarak seriye devam etmek istiyor.
ASLAN: “ÇOK İYİ BİR TAKIMIZ”
Sarı siyahlı ekip hafta başından itibaren kendi tesislerinde Pazar günü oynayacağı maçın hazırlıklarını aralıksız sürüdürüyor. Yapılan antrenman da oyuncuların istekli ve hırslı tavırları gözlerden kaçmazken, gerek teknik heyet gerekse oyuncular son haftalarda aldıkları galibiyet serisini devam ettirip üst sıralara çıkıp ligi iyi bir yerde bitirmek için yoğun bir tempoyla çalışıyorlar.Sorgun Belediyespor Teknik Direktörü Mustafa Arslan takımı hakkında konuştu. Arslan, “Hafta sonu oynayacağımız Eşmekaya Sultanhanıspor maçının hazırlıklarını aralıksız sürdürüyoruz. Oyuncularımız istekli çalışıyorlar her maça galibiyet parolasıyla çıkıyoruz. Antrenmanda eksiklerimizi görüp ona göre tedbirlerimizi alacağız. Sultanhanıspor maçını deplasmanda kazanıp grubun üst sıralarına çıkmak istiyoruz. Arslan maç sadece sahada kazanılmıyor oyuncusuyla, taraftarıyla, yönetimiyle kenetlenip bu çocuklara güvenmek lazım. Genç bir kadroya sahibiz bu oyuncuların çok iyi maçlar çıkaracağını ve şehrimizi en iyi şekilde temsil edeceklerine inanmamız lazım” dedi.

Yorumlar