Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 4. grubu şampiyon olarak tamamlayarak 5 Mayıs Pazar günü Ordu 19 Eylül Stadyumu'nda Kelkit Belediye Hürriyet Spor ile TFF 3. Lig'e yükselmek için Play-Off mücadelesi verecek olan Yozgatspor 1959 FK'yı Yozgatspor taraftarı yalnız bırakmayacak.
TARAFTAR ORDU'YA AKIN EDECEK

Kırmızı siyahlı taraftarlar sezon boyunca takımlarına gerek kendi sahasında gerekse deplasmanda verdiği destekle dikkatleri üzerine çekmiş takımlarının şampiyon olmasında büyük rol sahibi olmuş ve her kesim tarafından takdir edilmişti. Hafta sonu oynanacak olan kritik karşılaşma için yine yollara düşecek olan Yozgatspor sevdalıları bu karşılaşma için yoğun bir hazırlık süreci içindeler.

Ordu 9 Eylül Stadyum'unda oynanacak olan TFF 3. Lig'e yükselme karşılaşmasına Yozgat merkez ve hemen her ilçeden otobüslerin kaldırılacağını bilinirken Türkiye genelinde Yozgatlıların yoğun olarak yaşadıkları illerden de karşılaşmayı takip etmek ve yıllar sonra profesyonel lige yükselmenin mutluluğunu hep birlikte yaşamak için Yozgatspor sevdalıları tribündeki yerini alacak. 2018/2019 sezonunda Bozok Şehir Stadyumu'nda her rakibe tribün baskısıyla zorlu anlar yaşatmış hatta hemen her deplasmanda rakip takıma deplasman hissi yaşatmış olan kırmızı siyahlı taraftarlar hafta sonu oynanacak olan karşılaşmada da üzerlerine düşeni yapmak adına ellerinden geleni fazlasıyla yapıyorlar.

Yorumlar