Yozgat Valisi Ziya Polat, Yozgat’ı temsil eden takımlara maddi ve manevi destek vereceklerini söyledi.
Tatlı ikram etti

Yozgat Valisi Ziya Polat, Misli.com 3. Lig 2. Grupta mücadele veren Yozgatspor ve Kadınlar Hentbol 1. Ligi takımlarından Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlikspor’u ziyaret etti.
BAŞARILAR DİLEDİ
Vali Polat ilk olarak Kadınlar Hentbol 1. Liginde Yozgat’ı temsil eden #Yozgat ASP Gençlik Spor Kulübünü ziyaret etti. Rıza Kayaalp Spor Salonu’nda hafta sonu oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdüren hentbol takımına başarılar dileyen Vali Polat, galibiyet beklediğini söyledi.
Kızların sportif alanda mücadele etmesinin memnuniyet verici olduğuna değinen Vali Polat, takımın tüm oyuncularının Yozgatlı olmasının da kendini mutlu ettiğini kaydetti.
Vali Polat, hafta sonu oynanacak müsabakaya izlemeye geleceğini aktardı.
Sporcularla bir süre sohbet eden Vali Polat, her zaman yanlarında olduklarına dikkat çekti.
YOZGATSPOR’A ZİYARET
Vali Polat, daha sonra Misli.com 3. Lig 2. Grupta mücadele veren Yozgatspor’u ziyaret etti. Yönetici, antrenör ve oyuncularla sohbet eden Vali Polat, mücadelelerinde başarılar diledi.
Vali Polat, futbolun yakından takip edilen bir branş olduğuna değinerek, “Yozgatspor’un başarılı olmasını arzu ediyoruz. Ligde şans bir dönem geçirdiğine inanıyoruz. Takımımız üst sıralara yer almasını istiyoruz. Takımımıza maddi ve manevi destek vereceğiz” ifadelerini kullandı.
Vali Polat, ziyaretlerde takımlara tatlı ikramında bulundu.

Yorumlar