Yozgat Valisi Kadir Çakır Belediye Başkanı Celal Köse ve AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer’den oluşan bir heyet Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan’ı ziyaret ettiler.
Turhan'a teşekkür ziyareti

Bakanın makamına konuk olan Yozgatlı heyet uzun süre Yozgat için yapılacak çalışmalar hakkında sohbet etti. Yozgat’ın eksiklerini ve sorunlarını dile getiren heyet yapılması gereken çalışmalar hakkında bakana bilgi verdiler.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’nda Bakan Mehmet Cahit Turhan ile bir araya gelen Yozgat heyeti bakanın ilgi ve alakasından dolayı oldukça memnun kaldılar. Görüşme sonrası sosyal medya hesaplarından teşekkürlerini dile getiren Belediye Başkanı Celal Köse,”Valimiz Sayın Kadir Çakır ve Milletvekilimiz Sayın Yusuf Başer ile birlikte Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Mehmet Cahit Turhan'ı ziyaret ettik. Sayın Bakanımızla Hızlı Tren, Havalimanı, Havalimanı bağlantı yollarının yapılması hususlarını görüştük. Tüm projelerimizle yakından ilgilenen Sayın bakanımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullanırken, AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer,”Yozgat Valimiz Kadir Çakır ve Belediye Başkanımız Celal Köse ile birlikte Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Mehmet Cahit Turhan'ı ziyaret ettik.Bakanımızla Hızlı Tren, Havalimanı, Havalimanı bağlantı yollarının yapılması, Şehir Geçişi ve Çevre yolu projelerini görüştük.Bakanımıza Yozgat’ımızın projelerine verdiği destek için teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar