Milliyetçi Hareket Partisi Yozgat İl Başkanı Ferhat Altan partilerinin 51.yıl dönümü sebebiyle bir kutlama mesajı yayınladı.
VAZGEÇİLMEZ YEMİNLE BİR ÜLKÜNÜN PEŞİNDE 51 YIL

Altan,"Milliyetçi Hareket Partisi 9 Şubat 1969 tarihinde Kurucu Başkanımız ve Başbuğumuz Merhum Alparslan Türkeş Liderliginde Adana'da kurulmuştur.
Kurulduğu günden bugüne kadar, Aleme Nizam ve Türk İslam Ülküsü çizgisinden çıkmayan Partimiz, bu uğurda 5 bine yakın şehit de vermiştir. Her zaman Milletinin emrinde ve Devletinin yanında olan bu Kutlu Dava, bu Onurlu Duruş, Vatan Hainlerinin korkulu rüyası olmuştur.Siyasi tarihinde, zaman zaman seçim mağlubiyetleri görse de çizgisini hiç bozmamış ve hiçbir zaman tabela partisi durumuna düşmemiştir. Türkiye Cumhuriyeti'nin ve Türk Milleti'nin bekası için kurucu liderimiz Alparslan Türkeş ve ülkü arkadaşlarıyla tarih sahnesine çıkan Milliyetçi Hareket Partisi, 51 yıldır onurlu varlığını sürdürmektedir. Başbuğ Türkeş'ten kutlu bayrağı devralan Devlet Bahçeli ve kıymetli yol arkadaşları olan Ülkücü kadrolar, bugün de aynı mücadeleyi aynı ruh, aynı heyecanla devam ettirmektedirler. Bu vesileyle başta Cennet Mekan Başbuğumuz Alparslan Türkeş ve vefaat eden kurucu üyelerimize ve tüm Ülkücü Şehitlerimize Cenab-ı Allah'tan rahmet diliyorum" dedi.

Yorumlar