Yozgat Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Abdullah Neşeli, Esenli Bilal Şahin Huzurevini ziyaret etti.
Yaşlılara pozitif ayrımcılık

Yozgat Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Abdullah Neşeli, geçmiş ve gelecek arasında adeta bir köprü görevi üstlenen yaşlılara her zaman pozitif ayrımcılık uyguladıklarını söyledi.
Yozgat Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Abdullah Neşeli, Esenli Bilal Şahin Huzurevini ziyaret etti.
İl Müdürü Neşeli, huzurevi sakinlerinin her biri ile tek tek ilgilendi. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette huzurevi sakinleri ile sohset eden İl Müdürü Neşeli, talep ve beklentilerini dinledi.
İl Müdürü Neşeli, “Geçmiş ve gelecek arasında adeta bir köprü görevi üstlenen yaşlılarımız, bizi biz yapan kültürel miraslarımızın gelecek nesillere aktarılmasında en büyük etkendir. Yaşlılarımıza sahip çıkmak tarihimize sahip çıkmaktır. Bizler için değerli olan büyüklerimizin hayatlarını huzurlu ve sağlıklı bir şekilde sürdürmeleri için ellimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.
Büyüklerimizin yaşantılarındaki tecrübelerin kendilerine yol gösterdiğini biliyor ve bizlere ışık tutması için tecrübelereni dinlemeye ve tavsiyelerini almaya devam edeceğiz.
Sık ziyaret ederek onların yanında olduğumuzu göstermeye çalışıyoruz. Büyüklerimizin yüzlerini gülerken görmek bizleri de mutlu ediyor. Onların hakkını ödeyemeyiz” dedi.

Yorumlar