AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, gazetemiz sahibi Hakan Ekinci, Sorumlu Yazıişleri Müdürü Çetin Mermertaş ve Genel Yayın Yönetmeni Reşit Ünal’ı ağırladı.
‘Yatırımları yakından takip ediyoruz’

AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı ve Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Yozgat’ın AK Parti iktidarı ile hizmet almaya başladığını belirterek, Yozgat’ın, Cumhuriyetin kuruluşundan 2002 yılına kadar aldığı hizmetlerin iki katından fazlarısın AK Parti iktidarı döneminde aldığını söyledi.
AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, gazetemiz sahibi Hakan Ekinci, Sorumlu Yazıişleri Müdürü Çetin Mermertaş ve Genel Yayın Yönetmeni Reşit Ünal’ı ağırladı.
TBMM bahçesinde samimi ortamda gerçekleşen sohbette Yozgat’a ilişkin fikir alışverişi yapılırken, Milletvekili Başer yatırımları yakından takip ettiklerini kaydetti.
Yozgat’ın sosyo-ekonomik gelişimine katkı sunmak adına gayret içerisinde olduklarına değinen Milletvekili Başer, eğitim, sağlık, tarım başta olmak üzere bir çok alanda Yozgat’ın hakettiğini almaya devam edeceğini vurguladı.
Milletvekili Başer, “Yozgat merkez ve ilçelerimizdeki okullarımızı yeniledik. Fiziki olarak daha iyi bir noktaya getirdik. Eğitim alanında yatırımlarımız devam ediyor. Sağlık alanında da ihtiyaçların karşılanmasına yönelik adımlar attık. İlçe hastanelerimiz daha modern hale getiriliyor. Şehir stadyumu ihalesi önümüzdeki günlerde yapılacak. Hızlı tren, havalimanı, cezaevi, adalet eğitim merkezi de tamamlanacak” ifadelerini kullandı.
AK PARTİ İCRAAT ÜRETİR
AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer, “Biz Ak Parti olarak vermiş olduğumuz söz ne ise onu yapıyoruz. Biz zaten takip ediyoruz. Buranın nasıl daha güzel hale getirilebilir mücadelesini yapıyoruz. Yozgat insanı Ak parti ve onun lideri Recep Tayyip Erdoğan’ı takip etsin. Yapacağımız hizmetin öncelikli olarak hayırlı ve mübarek olmasını temenni ediyorum” diye konuştu. (REŞİT ÜNAL)

 

 

Yorumlar