Yozgat İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı Kadışehri Kaymakamı Fikret Dağ ve Kadışehri Belediye Başkan'ı İrfan Akın'ı makamında ziyaret ederek, eğitimle ilgili istişarelerde bulundu.
Yazıcı'dan Kadışehri'ne ziyaret

Görevine yeni başlayan Kadışehri İlçe Milli Eğitim Müdürü Nuri Aksoy'u ziyaret eden Yazıcı, hayırlı olsun dileklerinde bulunup, Kadışehri İlçesi eğitimi hakkında bilgiler aldı.
İlçede düzenlenen ''İstiklal Marşını Güzel Okuma" yarışmasını izleyen Yusuf Yazıcı, Nuri Aksoy eşliğinde Şehit Doğan Özpolat Çok Programlı Anadolu Lisesi, Kadışehri Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Şehit Adem Canpolat Ortaokulu'nu ziyaret ederek, okullarda yapılan çalışmalar ile liseye geçiş sınavları ve üniversite sınavları konusunda yapılan çalışmalar ile 2023 Vizyonu kapsamında yapılan çalışmalar hakkında bilgiler alıp, incelemelerde bulundu. 8. ve 12. sınıflarda derslere girerek sınavlara hazırlık süreçleri ile ilgili rehberlik yaparak bilgiler verdi. Okul Müdürleri ile toplantı yaparak okul gelişim süreçleri ve planları hakkında değerlendirmelerde bulundu. Kadışehri İlçe eğitimine katkı sunan herkese teşekkür eden Yazıcı okulların ihtiyaç ve taleplerini de alarak giderilmesi için gereğinin yapılacağını vurguladı.

Yorumlar