İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı tarafından ilçesindeki pansiyonların hizmet sunumu ile devam eden inşaatların durumları yerinde incelendi.
Yazıcı pansiyonların durumunu kontrol etti

İlçe Milli Eğitim Müdürü Doğan Genç’in eşlik ettiği ziyarette geçici kabulü devam eden ve yakında eğitme açılacak olan Şehit Kamil Çelikkaya İlkokulu ile yapımı devam eden Şehit Muzaffer Tufaner Kız Anadolu İmam hatip Lisesi ile bağlı pansiyon inşaatında incelemelerde bulundu .

Ayrıca Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrenci pansiyonunu ziyaret eden Müdürümüz, pansiyonun tüm birimlerini gezerek verilen hizmetler hakkında bilgi alıp, öğrencilerin taleplerini dinledi.

Öğrenci pansiyonlarının Devletimizin en güzel hizmet sunum alanlarından birisi olduğunu, burada verilen hizmetin nitelik ve kalitesinin artırılmasının öğrencilerimizdeki değer duygusunu artıracağını belirten Müdürümüz ,buralardaki hizmetin en üst düzeyde nitelikli hale gelmesi için hep birlikte gayret içeresinde olduklarını söyleyerek, pansiyonda hazırlanan ortamlar ve verilen hizmetlerden dolayı ilgililere teşekkür etti.

Yorumlar