Sarıkaya İlçe Milli Eğitim Müdürü Cüneyt Yoldaş, Şehit Mustafa Kemal Devrilmez Anadolu Lisesini ziyaret etti.
Yoldaş:"Önce okumalısınız"

Sarıkaya İlçe Milli Eğitim Müdürü Cüneyt Yoldaş okul ziyaretleri kapsamında, Şube Müdürleri Haluk Timur, Agâh Ayhan ile birlikte Şehit Mustafa Kemal Devrilmez Anadolu Lisesine ziyaret etti.
Sınıflarda öğrenci ve öğretmenlerle bir araya gelen Yoldaş, "Liselerimiz değerler eğitimi ve akademik başarı bakımından örnek olmalıdır. Bu anlamda tüm okullarımızın girişlerine yerleştireceğimiz 'Ahlaklıyım, edepliyim, öğrenmeye talibim' sloganıyla öğrencilerimiz okula her girdiğinde sloganımızı okuyacak, içselleştirecek buna uygun hareket edecek ve eğitim hayatında da bir şeylerin değiştiğini görecek. Geçen sene LGS'de ilçemizde güzel bir başarı sağladık ve 47 öğrencimizi fen liselerimize gönderdik. Şuan da çalışmaları devam eden nitelikli lise kazandırma çalışmalarımız sonuçlandığında inşallah aynı başarıyı YKS 'de de göstermiş olacağız. Siz değerli öğrencilerimiz öncelikle okumalısınız okursanız ancak kendinizi geliştirir, hayattan zevk alır, hayatta başarılı olursunuz" dedi.
Sınıf ziyaretinin ardından okul idaresi ve öğretmenlerle öğretmenler odasında bir araya gelen İlçe Milli Eğitim Müdürü Cüneyt Yoldaş, Şehit Mustafa Kemal Devrilmez Anadolu Lisesinde yürütülen çalışmalardan dolayı okul idaresi ve öğretmenlere teşekkür ederek okuldan ayrıldı.

Yorumlar