Yozgat’ın tarafında, Yozgat’a hakim olan gazete Hakimiyet 11 yaşında!
YOZGAT VE YOZGATLI'NIN DESTEĞİYLE NİCE YILLARA!

11 yıl önce yayın hayatına başlayan ve 1 yıl öncede yenilenen kadrosuyla yoluna güç kazanarak devam eden gazetemiz Yozgat Hakimiyet 11’inci kuruluş yıldönümünü kutluyor.
İmtiyaz sahipliğini Hakan Ekinci’nin, Sorumlu Yazıişleri Müdürlüğü'nü ise Çetin Mermertaş’ın yaptığı gazetemiz; farklı bakış açısı, yorum ve haberleriyle Yozgat’ın ve Yozgatlının nabzını tutmaya devam ediyor.
Yozgat’ta 2010 yılında yayın hayatına başlayan YOZGAT HAKİMİYET Gazetesi, bir yıl önce el değiştirerek ‘Uğur’ Ofset Matbaacılık bünyesinde gerçek sahibi olan Yozgat’a ulaşıyor.
Basın ve yayıncılık adına genç ve tecrübeli bir ekibin buluşması ile BİSMİLLAH diyerek başlayan YOZGAT HAKİMİYET Gazetesi vizyon, misyon ve ilkeleriyle farklılıklarını ortaya koymaya devam ediyor.
MENFAATİMİZ YOZGAT
Yozgat, HAKİMİYET Gazetesi ile yeni bir ruh ve yeni bir ses ile buluşmaya devam ediyor. Yozgat’ta kaybolan değerleri savunacak, önce samimiyet, ardından hoş görü ve daha sonra sevgiyi benimseyen yapı ile toplumu kucaklayan yayıncılıkla Yozgat mücadelesi veren gazetemiz HAKİMİYET, yeni bir çehre okuyucusu ile buluşuyor.
Derdimiz Yozgat. Sevincimiz Yozgat. Her şeyimiz Yozgat. Her yeni bir başlangıç, yeni bir umudu getirir. Güne başlarken umudu sıcak tutmak, geleceğe umut beslemek, tebessüm edebilmek, mutlu insanların, yüreğindeki sevgi tohumlarını dağıtmalarıyla mümkündür. Bu amaç ve hedef doğrultusunda pandemi sürecine rağmen umudumuzu, heyecanımızı kaybetmeden yolumuza emin adımlarla ilerliyoruz.
SEVGİ TOHUMLARI EKİYORUZ
Zorluğunu bildiğimiz bu yolculuğumuz da toplum değerlerinden de hiçbir zaman uzaklaşmıyoruz. Toplum değerlerine karşı hassas ve dik duruşumuzla Yozgat savunuculuğunu yapmayı sürdürüyoruz.
Genç, ufku açık, hırslı, Yozgat sevdalısı ekiple Yozgat mücadelesi vererek, geride bıraktığımız bir yıl boyunca yarına dönük hedeflerimizi bir kez daha ortaya koyduk.
Uğur Ofset Matbaacılık bünyesinde Yozgat’ın genç iş insanlarından Hakan Ekinci imtiyaz sahipliğinde bir yılı geride bırakan gazetemizin Sorumlu Yazıişleri Müdürlüğü’nü Çetin Mermertaş yürütüyor. Sayfa Sekreterliğini Demet Ekinci’nin yaptığı Reşit Ünal ve Yaşar Özer muhabir olarak görev aldığı gazetemiz bünyesine yeni isimler katarak devam edeceğis
YOZGAT’IN GAZETESİ
Biz; Yozgat menfaatlerini önde tutup, toplumun her kesimi ile aynı mesafede hareket edeceğiz. Yozgat ile olmaya gayret göstereceğiz. İlkemizden, objektifliğimiz den ödün vermeyip, adil olacağız. Tetikçilik yapmayacağız. Fanatik, ahlaksız haber-yorum üretmeyeceğiz. İftira, dedikodu içermeyen haber-yorumlarla okuyucuya ulaşıp, dengeli, sağduyulu, hukuka saygılı üslup takınacağız.
BİSMİLLAH diyerek başladığımız bu yolculuğumuz Yozgat’ımıza da tekar ‘Uğur’lu olsun…

Yorumlar