Merkezi Kocaeli’nin Kartep İlçesi’nde bulunan Kocaeli Yozgatlılar Derneği Başkan ve yönetimi durum değerlendirmesinde bulundu. Dernek binasında bir araya gelen ve çiğ köfte ve çeşitli ikramların yapıldığı programda; derneğin yaptığı çalışmalar; yapacağı etkinlikler gündeme getirildi; fikir alış verişinde bulunuldu. Yapılan toplantıya...

Yozgatlılardan birlik çağrısı

Merkezi Kocaeli’nin Kartep İlçesi’nde bulunan Kocaeli Yozgatlılar Derneği Başkan ve yönetimi durum değerlendirmesinde bulundu. Dernek binasında bir araya gelen ve çiğ köfte ve çeşitli ikramların yapıldığı programda; derneğin yaptığı çalışmalar; yapacağı etkinlikler gündeme getirildi; fikir alış verişinde bulunuldu. Yapılan toplantıya Kocaeli Yozgatlılar Federasyonu İzmit Bölge Başkanı, Kocaeli’nin tanınmış ve sevilin ismi ABM Mühendislik Firması’nın Yönetim Kurulu Başkanı Hicran Bozkurt ve Kocaeli Yozgatlılar Federasyonu Basın Sorumlusu Mustafa Eranıl’da katıldı.
Kocaeli Yozgatlılar Derneği Başkanı Davut Murat, birlik ve beraberlik mesajı vererek; “ Kocaeli’nde Yozgatlılar artık sahipsiz değil. Derneğimizin altında bir araya geliyorlar. Tabela derneği değil, hizmet derneği olarak gece-gündüz demeden çalışıyoruz. Biz Yozgat’ı en iyi şekilde temsil etmek için gayret gösteriyoruz. Bizim amacımız Kocaeli’nde ki dağılan Yozgatlıları bir araya getirmektir” dedi.

Yorumlar