TFF 3. Lig 3. Grup’ta mücadele eden temsilcimiz Yozgatspor 1959 FK hafta sonu deplasmanda oynayacağı Diyarbekirspor karşılaşmansın hazırlıkları başladı.
YOZGATSPOR 3 PUAN İÇİN HAZIRLANIYOR

Hafta sonu Bozok Şehir Stadyumunda aldığı galibiyetle hanesine altın değerinde 3 puan yazdırarak play-off potasına yaklaşan kırmızı siyahlılar yaptıkları bir günlük iznin ardından kendi tesislerinde zorlu Diyarbekirspor mücadelesinin hazırlıklarına başladı.
Gölcükspor karşısında aldıkları galibiyet sonrasında play-off potasında olan takımlarla arasındaki puan farkını kapattıklarını söyleyerek Diyarbekirspor karşılaşmasında puan ya da puanlar alarak dönmek istediklerini söyleyen Teknik Direktör Fatih Kavlak, “Takımımız her geçen gün sahaya yansıttığı güzel futbolla kalitesini ortaya çıkartıyor. Hafta sonu seyircimizin de desteğiyle aldığımız galibiyet sonrasında üst sıralardaki rakiplerimizle olan puan farkını kapatma şansını yakaladık. Hafta sonu Diyarbekirspor ile önemli bir karşılaşma yapacağız. Bu karşılaşmadan alacağımız puan ya da puanlar bizi hem üst sıralarda tutacak hem de play-off yarışından uzaklaşmamamızı sağlayacak” dedi.
Öte yandan haftanın ilk antrenmanında Teknik Direktör Kavlak oyuncularına güce dayalı yenileme antrenmanı yaptırdı. Kırmızı siyahlıların antrenmanını takip eden Kulüp Başkanı Dr. Kazım Arslan, Diyarbekirspor karşılaşmasında Yozgatspor’un sahaya kesinlikle galibiyet için çıkacağını belirterek ; “ Takımımız her geçen gün daha başarılı işlere imza atıyor. Teknik heyetimiz ve oyuncularımıza olan güvencim tam. İnanıyorum ki Diyarbekirspor deplasmanından da en iyi sonuçla döneceğiz” ifadelerini kullandı.

Yorumlar