TFF 3. Lig 3. Grupta mücadele eden temsilcimiz Yozgatspor 1959 FK bugün oynayacağı Halide Edip Adıvar Spor Kulübü (HEASK) karşılaşmasının son hazırlıklarını dün yaptığı antrenman ile tamamlayarak maç saatini beklemeye başladı.
YOZGATSPOR'DA HAZIRLIKLAR TAMAM

Kırmızı siyalılar HEASK mücadelesinin son provasını karşılaşmanın oynanacağı Maltepe Hasan Polat Stadyumunda gerçekleştirdi.
Teknik Direktör Cemal Çıldır önderliğinde yapılan anterenman düz koşu ile başlarken beşe iki ile devam etti. Sonrasında dar alanda pas çalışması yapan Yozgatspor antrenmanın son bölümlerinde ise taktik çalışmalar ve şut çalışması yaptı.
“İYİ HAZIRLANDIK”
Antrenamn sonrasında açıklamalar yapan Teknik Direktör Çıldır, hafta boyunca galibiyet hedefi ile çalıştıklarını ve artık hazır ve istekli bir şekilde maç saatini beklediklerini ifade etti. Çıldır, “Hafta boyunca sahadan galip ayrılmak adına çalışmalarımız aralıksız devam etti. Oyuncularıma güvenim sonsuz. Sakatlığı bulunan Ramazan ve kart cezalısı Furkan dışında bir eksiğimiz yok. İstanbulda bulunan Yozgatspor taraftarlarının ve Yozgat’tan gelecek taraftarlarımızın desteği ile inşallah yarın sahadan puan ve puanarla ayrılmak istiyoruz” dedi.
“KAZANMAK İÇİN HERŞEYİ YAPACAĞIZ”
Kırmızı siyahlı takımın tecrübeli oyuncusu Oğuzhan Kandemir ise üç puan için sahada gereken herşeyi yapacaklarını dile getirdi. Kandemir, “İyi bir takımız. HEASK karşılaşması için gerek Yozgat’ta gerekse İstanbul’da iyi antrenmanlar yaptık. Kırmızı siyahlı renklere gönül verenleri üzmemek için sahada kazanmak için gereken ne varsa yapacağız. Alacağımız puan yada puanlar çok önemli. İstanbul ve çevre illerde bulunan tüm Yozgatspor taraftarlarını bize destek olmaları için karşılaşmaya davet edyorum” şeklinde açıklama yaptı.
“TARAFTARIMIZA GALİBİYET ARMAĞAN ETMEK İSTYORUZ”
Yozgatspor takım kaptanı Uğur Erdoğan ise, Yozgatspor’u hak ettiği yerlere getirmek adına tüm karşılaşmalar tam konstre olarak çalıştıklarını ve takım olarak Yozgatspor taraftarına galibiyet armağan etmek istediklerini söyledi. Erdoğan, “Taım olarak tüm karşılaşmalara tam konsatre olarak hazırlanıyoruz. Ligi en iyi yerde bitirmek adına tüm takım arkadaşlarım gerek sahada gerekse saha dışında elinden gelen tüm çabayı gösteriyor. Zorlu HEASK mücadelesinden galibiyetle ayrılarak hem tribünde bizleri destekleyen hemde duları iel bizi yalnız bırakmadıklarını bildiğimiz tüm Yozgatspor camiasına galibiyet sevinci yaşatmak için sahada olacağız” ifadelerine yer verdi.

 

Yorumlar