TFF 3. Lig 3. Grupta mücadele eden temsilcimiz Yozgatspor 1959 FK kendi tesislerinde toplanarak hafta sonu oynayacağı Darıca Gençlerbirliği karşılaşmasının hazırlıklarına başladı.
Yozgatspor Darıca hazırlıklarına başladı

Yeşilyurt Belediyespor mücadelesi sonrasında 1 gün izin yapan kırmızı siyahlılar dün kendi tesislerinde Teknik Direktör Fatih Kavlak önderliğinde yaptığı antrenman ile hafta sonu deplasmanda oynayacağı Darıca Gençlerbirliği mücadelesinin hazırlıklarına start verdi.
Antrenman öncesinde oyuncuları ile kısa bir toplantı yapan Teknik Direktör Fatih Kavlak, hafta sonu oynanacak karşılaşma öncesinde iyi bir hazırlık dönemi geçirmek adına oyuncularının yapılan antrenmanlarda tam konsantre olmaları gerektiğinin altını çizdi. Kavlak, "Geçtiğimiz hafta içerisinde bazı oyuncularımız rahatsızlıkları nedeniyle bazı antrenmanlara çıkamamıştı. Bu hafta ise tam kadro olarak çalışmalarımıza start verdik. Oyuncularımda bir performans düşüklüğü yok. Aksine her geçen gün daha iyi bir takım olma yönünde ilerliyoruz. Hafta sonu oynana karşılaşmada bazı oyuncularımızın sahaya yansıttığı düşük performans tamamen geçirdikleri rahatsızlıktan dolayı meydana geldi. Bu durumun madi imkansızlıklara bağladığını bende üzülerek öğrendim. Ama Yozgatspor maddi olarak profesyonel kulüpler içerisinde en iyi seviyelerde olan ender kulüpler arasında yer alıyor. Bu güne kadar ödemelerimiz hep zamanında yapıldı. Bunu da açık yüreklilikle ifade edebilirim" dedi.

Yorumlar