31 Mart Mahalli İdareler Seçimi’nde AK Parti’den ikinci dönem İl Genel Meclis Üyesi seçilen Cevdet Arslan, mazbatasını alır almaz soluğu köylerde aldı. İlçeye bağlı tüm köylere tek tek giderek göreve yeni seçilen Muhtarları ziyaret eden Arslan, “hayırlı uğurlu olsun” dileklerini iletti. Muhtarlardan köyleriyle ilgili sorun ve beklentileri dinleyen Arslan, “Birlik ve beraberlik içerisinde daha güzel yarınlara hep birlikte çalışacağız” dedi.
Arslan:"Nerede kalmıştık ?"

Yenifakılı ilçesinde AK Parti Belediye Başkan Adayı Yalçın Karadavut’un seçimi kaybetmesine rağmen, ikinci dönem İl Genel Meclis Üyeliği’ne seçilerek AK Parti’yi Yenifakılı’da temsil hakkı kazanan Cevdet Arslan, teşekkür ziyaretlerine çıktı.
İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatasını alır almaz soluğu ilçeye bağlı köylerde alan Arslan, “Nerede kalmıştık” dedi.
Yenifakılı köylerinin hizmet ve yatırımlarda aslan payını alması için geçmişte olduğu gibi yeni dönemde de vargücüyle çalışacağını söyleyen Cevdet Arslan, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi’nde göreve seçilen köy muhtarlarına da “hayırlı uğurlu olsun” dileklerini iletti.
Köylerin gelişip büyümesi ve Özel İdare’den yeni hizmetlerin alınması noktasında köy muhtarları ile birlikte çalışacaklarını anımsatan İl Genel Meclis Üyesi Cevdet Arslan, bu noktada mesai harcayacakları muhtarlarla istişare etti.
Birlik ve beraberlik mesajını ileten Arslan, “AK Parti İlçe Başkanımız sayın Sedat Sarıaslan ile birlikte ilçemize bağlı Yiğitler, Başpınar, Üçobalar ve Çöplüçiftliği köyü muhtarlarımızı köylerinde ziyaret ederek “hayırlı olsun” dileklerimizi ilettik. Sayın muhtarlarımıza birlik ve beraberlik içerisinde hayırlı çalışmalar diliyoruz” dedi.

Yorumlar