Başkan Köse, esnaf ziyaretleri de gerçekleştirerek istişarelerde bulunuyor.
Başkan Köse’den esnaf ziyareti

Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, esnafları ziyaret ederek korona virüs tedbirlerine uyulması konusunda uyarılarda bulundu.
Yoğun iş temposundan fırsat buldukça vatandaşla bir araya gelerek istişare eden Başkan Köse, esnaf ziyaretleri de gerçekleştirerek istişarelerde bulunuyor.
İşyerlerine gerçekleştirdiği ziyarette, esnafa hayırlı işler ve bereketli kazançlar dileyen Başkan Köse, esnaf ve vatandaşla sohbet ederek talepleri dinliyor.
Genç, yaşlı herkesin ilgi gösterdiği Başkan Köse ülke olarak kritik bir dönem geçildiğini ifade etti.
Başkan Köse, 17 günlük tam kapanmaya uyulmasını isteyerek, sürecin birlik ve beraberlik içerisinde aşılacağını vurguladı.
Sosyal mesafe kurallarına uyularak yapılan ziyarette, esnafın talep ve beklentilerini de dinleyen Başkan Köse, bütün dünyada etkili olan pandemiye karşı topyekûn mücadele vurgusunu yineledi.
Esnaflara hayırlı işler dileyen Başkan Köse, “Bildiğiniz gibi pandemi memleketimizde de etkisini sürdürüyor. Normalleşme sürecinde asla rehavete kapılmamalıyız. Sık sık vurguladığımız gibi maske, hijyen ve sosyal mesafe kurallarına en iyi şekilde uymaya gayret gösterelim. Kurallara ne kadar sıkı uyarsak, bu süreci o kadar hızlı atlatacağımıza inanıyorum. İnşallah bunu hep birlikte başaracağız ve eski güzel günlerimize yeniden döneceğiz. Bu vesileyle sizlere, sağlıklı ve bol kazançlı günler diliyorum” ifadelerini kullandı. REŞİT ÜNAL

Yorumlar