Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Yozgat’ta trafik denetimine katıldı.
Bayram öncesi denetimler sıklaştı

Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Türkiye’nin önemli ulaşım noktaları arasında bulunan Yozgat’ta trafik ektipleri ile birlikte denetim yaptı.
Emniyet Genel Müdürü Aktaş ve Vali Ziya Polat Sorgun girişinde trafik uygulama noktasını ziyaret ederek, sürücülere trafik kurallarına uymaları konusunda uyarılarda bulunup görev başındaki emniyet personeline kolaylıklar diledi.
Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, uygulama noktasında Kurban Bayramı dolayısıyla yapılan denetimler hakkında bilgi aldı.
Emniyet Genel Müdürü Aktaş, "Bayram süresince 9 bin 259 ekiple 17 bin 500 noktada, Yozgat'ta ise 66 noktada vatandaşlarımızın can ve mal güvenliği için yollarda olacağız."
Uygulama sırasında kontrol için durdurulan araçlardaki sürücülerle de sohbet eden Aktaş, çocuklara da oyuncak hediye etti. Aktaş, "Bayram sevincimize trafik kazalarında kaybettiğimiz canlarımızın acısı ve hüznü karışmasın diye tam kadro sahadayız. Kurban Bayramı tedbirleri kapsamında yapılan denetimlere katıldık. Vatandaşlarımıza hayırlı yolculuklar dileyerek bayramlaştık" ifadesini kullandı.

Yorumlar