Yozgat Belediyesi, çalışma sezonuna hızlı başladı
HiZMETE  ‘CELAL’ BAKIŞ

Yozgat Belediyesi kış döneminde planlanan projeleri çalışma sezonunun başlaması ile birlikte start verdi. Yozgat kent merkezinde yol sorununu çözmek için hummalı bir şekilde çalıyan belediye ekipleri bir yandan da kenar mahallelerin önceliklerini tamamlıyor.
KARIŞ KARIŞ GEZDİ
Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, çalısmalar basta olmak üzere yatırımları yerinde inceliyor, Eksiklikleri yerinde tespit ederek çalışmaların aksamadan ilerlemesi için azami gayret gösteriyor.
Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, kent merkezinde yapılması öngörüleren hizmetler için bütün mahalleleri karış karış gezdi ve vatandaşları dinledi. Başkan Köse, mahallede devam eden ve planlanan çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulundu. Başkan Köse, vatandaşlardan gelen talep ve önerileri tek tek not alarak çözüm için ilgili birimlere talimat verdi. Başkan Köse’nin talimatı ile ekipler çalışmalarını hızlandırdı.
Belediye Başkanı Köse, vatandaşların hayatını kolaylaştırmak için yine sahada olacaklarını ifade etti.
TURİZM BULVARI
Başkan Köse, “Şehrimizi kaliteli yollarla buluşturmak için, Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz 7/24 çalışmalarını sürdürüyor.
Fatih Mahallemize kazandıracağımız Rıza Kayaalp Spor Salonu ve Çamlık Milli Parkı arasındaki "Turizm Bulvarı" çalışmalarımız, bölgede bulunan yapıların geriye çekilmesiyle, başladı.
Bahçeşehir Mahallesi 1.Selimiye Sokağımızdada asfalt öncesi mekanik serimini tamamladık. Mahalle sakinlerimizin yol sorununu ortadan kaldıracak, mahallemize yakışan bir yol kazandıracağız.
Sarıhacılı ve Divanlı Mahalle sakinlerimizinde çamurlu yol çilesini sona erdiriyor, şehrimizin bütün mahallelerine eşit hizmet götürmek için planlı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz”dedi. REŞİT ÜNAL

Yorumlar